ANKARA TAHMİNLERİM - 11 TEMMUZ
11/07/2024

Birinci koşu; banko önereceğim isim (5) PATRICK STAR olacaktır. İlk yarışında POETRY IN MOTION gibi çok kaliteli bir rakibe zorlu anlar yaşatıp yakın farkla ikincilik elde etmişti. Şimdi koşu tecrübesi edindi ve gördüğü yarışın ardından idman sahasında harika gözüküyor. V. Abiş idaresinde yarışacak ve en iç kulvardan çıkacağını da hesap ettiğimiz vakit PATRICK STAR'ın kazanması gerektiği sonucuna varıyoruz. Bankomdur.

İkinci koşu; kısa mesafeli sürat koşusunda favorim (5) SAMURAI KAJIKI'dir. HEY JUDE başta olmak üzere birçok stili rakibi var ama SAMURAI KAJIKI'yi önde olumsuz etkileyebilmek pek kolay olmadığından çıktığı gibi bitirebileceği görüşündeyim. (3) MYBOYTOMO, (2) MAXIMUX POWER, (1) HEY JUDE ve (4) GOD OF WAR rakiplerdir.Üçüncü koşu; (5) AYDURU kazanmaya oldukça yakın gördüğüm isimdir. Stili tek bir rakibi olmadığından liderliği alıp tempoyu dilediği şekilde ayarlama imkanı bulacak. Son düzlüğe önde ve sermayeli vaziyette çıkacak olan AYDURU, sıkleti de müsait olduğundan bir beyaz bayrak ayna yarışı izletir görüşündeyim. (1) BEKİRABİ ve (2) KARACA AĞA rakiplerdir.


BİRİNCİ ALTILI ŞABLONUM:

 

 

 

1.AYAK: 5 (PATRICK STAR)

2.AYAK: 5,3,2,1,4

3.AYAK: 5,1,2

4.AYAK: 3,5,1 / 4,9

5.AYAK: 2,7,6,1,5 / 8,9,4,10,3

6.AYAK: 2,3


Dördüncü koşu; son yarışında satış koşusunda mücadele edip hayatının ilk birinciliğini elde eden (3) KURT REİS hazır morallenmişken bugün de birinciliğe ulaşabilir. GIRL OF DORA, SECRET IMAGE ve FAST MAN tarzı isimlerin tempo vereceği koşuda KURT REİS sonlardaki sprintiyle tüm gruba hakim olarak kazanabilir. (5) ŞAH BABA da son yarışında net bir galibiyet elde etmişti. Benzer bir performans sergilemesi durumunda yine iddialı olur. (1) SECRET IMAGE ise stili rakiplerine rağmen son düzlüğe fazla yıpranmadan çıkabilirse rakiplerini mağlup edebilir. Geniş kupon yapanlar; (4) LORD MARTIN ve (9) ROSWELL'i ekleyebilirler.Beşinci koşu; en şanslı gördüğüm isim (2) GÖKÇEYOL'dur. Bir önceki yarışında ağır çimde mücadele edince aksiyon kuramamış ve ölçü alınmayacak bir performans sergilemişti. Son koşusunda ise normal çime çıkınca bambaşka bir kimliğe bürünüp rakiplerini uzak farkla mağlup etme başarısı gösterdi. Dolayısıyla bugün de çok şanslı olur. Yarış hayatına kazanarak başlayan (7) KERİME MİHRİ bir kez daha kazanıp ikide iki yapabilir. (6) GÖZEGER süratli yapısıyla bir beyaz bayrak ayna yarışı izletebilir bizlere. (1) NERGİZLİ ve (5) GÖRKEMLİKIZ şans verdiğim diğer isimlerdir. Büyük oyun yapanlar; şablondaki sıralamayı takip edebilirler.

Altıncı koşu; (2) TORUNCALLAS'ın hem form durumu gayet iyi hem de sevdiği pist ve mesafede yarışacak. Bugüne kadar uzun mesafede üç kez yarışıp ikisinden birincilikle ayrılmıştı. Tempolu geçmesi muhtemel koşuda TORUNCALLAS sonlardaki sprintiyle birinciliğe uzanabilir. Yanına sadece (3) IRMAK SU'yu ilave edeceğim. Form durumu çok iyi olan safkan, rakibinin eksik koşması durumunda devreye girecektir.

Yedinci koşu; ikincilik serisine son vermek için sahaya çıkacak olan (9) KELPİE grubun uygunluğundan dolayı hasret kaldığı birinciliğe ulaşabilir. (5) MIDNIGHT SKY Ankara kumunda bir kez yarışıp tatminkar bir performans sergilemişti. Bugün de iddialı olur. (4) ASİL AZRA ise ön grupta 3.'lükte gidip düzlük boyu yapacağı hücumlarla birinciliğe ulaşabilir.


Sekizinci koşu; banko önereceğim safkan (5) EYYAMI BAHUR'dur. Her yarışı üzerine katarak ilerleyen EYYAMI BAHUR'un bugünkü şartlar altında kazanacağı görüşündeyim. Hem grup son derece müsait hem de istediği gidişatı yakalamış durumda. DÜLDÜL ve KIRKÇERİ ikilisinin liderlik hamlesi yaparak süratlendirecekleri koşuda EYYAMI BAHUR, V. Abiş idaresinde sonlardaki sprintiyle rakiplerine hakim olup kazanır diyor ve banko olarak öneriyorum.Dokuzuncu koşu; yarış içerisinde yaramazlık yapmadığı vakit ne kadar etkili olabildiği son koşusunda gösterdi ve birinciliğe ulaştı (4) DİNAMİT. Bugün de koşu içerisinde sakin kalabilirse bir kez daha aynayı ilk geçen isim olabilir. (2) SONSİLAH, (1) ATEŞ AYAZ, (5) HADİOĞLU ve (6) FELHANALP rakiplerdir. Geniş kuponlar; kulvarından sağlıklı çıkarsa sürprizi gerçekleştirebileceğini düşündüğüm (3) AZAPKAPI'yı ekleyebilirler.

';

ALTILI ŞABLONUM:


1. AYAK :3,5,1 / 4,9
2. AYAK :2,7,6,1,5 / 8,9,4,10,3
3. AYAK :2,3
4. AYAK :9,5,4
5. AYAK :5 (EYYAMI BAHUR)
6. AYAK :4,2,1,5,6 / 36'LI İKRAMİYESİ: ₺ 'dir.Yorum
#1 | muzo45 - 22:10:13 - 11.Temmuz.2024
Avatar yok Tebrikler iyi akşamlar yarın İstanbul için bolşanslarU
Yorum yaz
İsim:


Doğrulama Sözcüğü Güvenlik Kodu:
Doğrulama Sözcüğünü Buraya Yazın*