HEDEF PROGRAM - 3 NİSAN İSTANBUL
03/04/2024

Bugün özellikle ikinci altılıyı çok beğendiğimi söyleyebilirim. Umarım hedeflediğimiz büyük ikramiyeye imza atarız. Görüşlerim şu şekildedir;

 

 

BÜYÜK GÜNTAY: Yakın farklarla ikinci olduğu son koşusunda sergilemiş olduğu performansı çok beğendim. O gün tempoyu beğenmeyip daha karşı düzlüğün oralarda ön gruba sokulmaya başlayan safkan sprint mesafesini bu kadar uzun tutmasına rağmen çok başarılı bir ikincilik elde etti. Bu da safkanın gerekirse uzun sprint atabileceğini bizlere net biçimde gösterdi. Bugün HOSLİ'nin liderliği alacağı SÜRGÜN KRAL'ın takipte olacağı koşu muhtemelen düşük tempoda geçecek. Son yarışının ardından bu koşuya üç haftalık süreçte harika şekilde hazırlanan BÜYÜK GÜNTAY düzlük boyu sergileyeceği sprintle kazanır diyor ve banko olarak öneriyorum.

 

 BİRİNCİ ALTILI ŞABLONUM:

 

 

1. AYAK: 2,5,1,8,9,3

2.AYAK: 5,,,9,7 / 2,1,8

3.AYAK: 4 (BÜYÜK GÜNTAY)

4.AYAK: 6,12,4,3,10,8,2,5

5.AYAK: 1,6,5,3

6.AYAK: 7,2

 

 

 

 

Birinci ayak; hem satış koşusu olması itibariyle hemde düşük tempoda geçeceğinden dolayı oldukça zor bir koşu. Zaten bu sebepten dolayıda yarış komitesi en zor koşunun bu olduğuna kanaat getirip ilk ayağa koymuşlar. Özellikle dikkat çekmek istediğim isim ise çok cazip konumdaki BATI RÜZGARI'dır. Şayet umduğum liderlik hamlesi gelirse AGF tablosunda % 3'lerde kalan bu isimden çok etkili bir performans izleriz diye düşünüyorum.

Rakipleri sırasıyla şablondadır.İkinci ayakta; CEVDETBEY kazanıp maidena veda etmeye yakın görünüyor. Hem rakipleri son derece müsait hem safkan formda hemde üzerinde V. Abiş var. Aslında yarışta tempo olacağını bilsem bu safkanı sizlere banko olarak önerebilirdim. Rölanti tempodan dolayı ilk sıradan önermekle yetiniyorum.

Şans verdiğim diğer isimler şablondadır.Üçüncü ayakta; iki safkana ayrımsız biçimde şans vereceğim. Bunlar; MR BAYBARS ve AL TAN'dır..

İki hafta önce birlikte karşılaştıkları koşu çok yakın farklarla sonuçlanmış ve kazanan AL TAN olmuştu. Bugün bir nevi rövanş mücadelesine çıkacaklar. Yine düşük tempoda AL TAN'ın liderliği alacağı MY BAYBARS'ın yakın takipte olacağı koşuda ben ilk şansı MY BAYBARS'a vereceğim. Son koşusunda rakibine hakim olur gibiydi ama atlayamadı. Bugün aynayı ilk geçen isim olabilir.

Tabii ki AL TAN'a şans vermeden olmaz. Aranın ardından öyle bir performans sergilemesi kıymetli. Dil bağı ilavesi aldıktan sonra henüz geçilmedi. Yine önde boş kalacağından çıktığı gibi bitirebilir.
Dördüncü ayakta; favorim ATTALOS'tur. Gücünü çok beğendiğim bir isim. Ciddi bir rakama sahip değiştirdi ve bugün yeni ilgililerinde yarışacak. HUMAN TORCH ve BETA ORIONIS ikilisinin tempo vereceği koşuyu 3.lükte takip edip düzlük boyu sergileyeceği sprintle kazanmaya yakındır.

PITFALL, HUMAN TORCH ve COLLECTOR rakiplerdir.

Beşinci ayakta; ilk şansı çok cazip konumdaki RÜZGAR KIZI'na vereceğim. ULUARAT, DİLAN KIZ, AĞDAŞLI tarzı isimlerin tempo vereceği koşuyu bariyerde 3.4.lükte takip edip düzlük arttıracağı temposuyla kazanıp sürprizi gerçekleştirebilir.

Rakipleri sırasıyla şablondadır.
Altıncı ayakta; banko önereceğim isim PİYANİST olacaktır.

Açıkçası yarışı çalışmam bittiğinde koşunun üç safkan arasında geçeceğine kanaat getirdim. Bunlar; OLİVA, PİYANİST ve AMALFİ. Bu üçlü arasında yaptığım değerlendirmede ise AMALFİ biraz geri planda çıkı. Geriye kaldı iki isim. Bunlardan da tercihimi PİYANİST'ten yana kullanma karar verdim. H. Çizik idaresinde kısa ama seri sprintle işi mücadeleye bırakmadan, yani OLİVA ile hiç yan yana gelmeden rakibini mağlup etmesini bekliyor ve banko olarak öneriyorum.


';

ALTILI ŞABLONUM:


1. AYAK :6,12,4,3,10,8,2,5
2. AYAK :1,6,5,3
3. AYAK :7,2
4. AYAK :1,4,3,2
5. AYAK :8,2,4,10
6. AYAK :6 (PİYANİST)6'LI İKRAMİYESİ: ₺ 'dir.Yorum
#1 | muzo45 - 21:09:05 - 03.Nisan.2024
Avatar yok Tebrikler
iyi akşamlar.
#2 | Alabandas - 14:02:51 - 03.Nisan.2024
Avatar yok Barış bey hedef program 1 altılı mı ikinci altılı mı Bir de sağlam gördüğünüz ikililer olursa söyler misiniz
Yorum yaz
İsim:


Doğrulama Sözcüğü Güvenlik Kodu:
Doğrulama Sözcüğünü Buraya Yazın*