ADANA TAHMİNLERİM - 9 MART
09/03/2024

BİRİNCİ ALTILI ŞABLONUM:

 

 

1.AYAK: 6,5,8,2,3,4,1,9,7

2.AYAK: 1,,,3,11,5,12,4,13

3.AYAK: 7,8,1,4,3

4.AYAK: 2 (BABA RACİ)

5.AYAK: 3 (GEL OGLİM)

6.AYAK: 3,1,2 / 7,6

 

 

 

 

Birinci ayakta; banko önereceğim isim BABA RACİ olacaktır.

Yarış hayatına Ankara'da başladı ve katıldığı iki çim yarışınıda kazanma başarısı gösterdi. Ardından Adana'ya getirilen safkan düzlükte hafif trafik sorunu yaşadı ve sonlarda adeta kanatlanarak gelip TOR GOLD'un burun farkla gerisinden ikincilik elde etti. Bir aksiyon daha olsa TOR GOLD'u mağlup etme başarısı göstermişti. Son yarışına üç aylık bir aranın ardından alakası olmadığı kum pistte katıldı. Tamamen kondisyon açığını gidermeye yönelip bir yarıştı. O yarışın ardından bu koşu için güzel bir hazırlık devresi geçiren BABA RACİ sevdiği çim pistte mücadele edecek. Grupta ADAMANT WARRIOR, VICTORY CHAMP ve TAY FARK gibi ayağına oldukça seri isimler varken yarışta yüksek tempoda koşulacaktır. BABA RACİ'nin sonlardaki çok etkili sprintiyle koşuyu lehine çevirip son sözü söylemesini bekliyor ve banko olarak öneriyorum.İkinci ayakta; banko önereceğim isim GEL OGLİM olacaktır.

Çim pist performansını çok beğeniyorum bu safkanın. Özellikle Adana çimini ayrı bir seviyor. Verdiği aranın ardından Antalya sentetik pistinde iki yarış gördü ve kondisyon açığını tamamen giderdi. Özellikle son yarışında üçüncü olurken sergilediği performans en yakın zamanda koşu kazanacağını net biçimde gösterir nitelikteydi. RAYO ve ISLAND BREEZE gibi stili rakiplerinin ciddi presine maruz kalmasına rağmen düzlükte ayakta kalmaya çalışıp yakın farklarla üçüncü oldu. Bugün sevdiği çim pistte lehine gidişatta yarışacak. Kendisi kadar süratli bir isim yokken GEL OGLİM baştan liderliği alacaktır. Düzlüğe çıkıldıktan sonra belki buradaki birkaç isim GEL OGLİM'i yakalayıp yanına gelir ama hakim olamazlar diye düşünüyor ve günün ikinci bankosu olarak öneriyorum.


Üçüncü ayakta; MON COEUR sürdürdüğü güzel formuyla en şanslı gördüğüm isimdir. FREJYA'nın liderliği alacağı koşuyu 2.3.lükte takip edip düzlükte arttıracağı temposuyla birincilik serisini sürdürebilir.

CATNES ve HET SCHIP rakiplerdir.

 

 

-Geniş kupon yapanlar; MARTİNA ve MARIE LU ekleyebilirler.

Dördüncü ayakta; favorim BABA CAVİT'tir. Son koşusunda sizlere banko önerdiğim isim yanıltmamıştı. Çimdeki aksiyonları çok daha sağlıklı olduğundan sertleşen rakiplere rağmen bir kez daha kazanabileceği görüşündeyim. KILIÇ İBO ve ALTIN MAHİR'in süratlendireceği koşuyu ön grupta takip edip düzlük boyu sergileyeceği sprintle kazanması doğal sonuç olur.

KILIÇ İBO liderliği alabilirse beyaz bayrak ayna yarışı izletebilir.

NEZENGÜL ve ASLAN YAĞIZ şans verdiğim diğer isimlerdir.


Beşinci ayakta; her türlü sonuca açık gördüğüm bu vasat isimlerin maidena veda etme mücadelesinde riske girmeyeceğim. Sıralamam şablondadır.
Altıncı ayakta; özellikle dikkat çekeceğim isim ULUSABA'dır. KUZEYSENA ve KIRKÇERİ ikilisine rağmen liderliği alabilirse tüm rakiplerine direnerek çıktığı gibi bitirebilir. Umduğum performansı sergileyemezse devreye girmesini beklediğim isimler sırasıyla şablondadır.


';

ALTILI ŞABLONUM:


1. AYAK :2 (BABA RACİ)
2. AYAK :3 (GEL OGLİM)
3. AYAK :3,1,2 / 7,6
4. AYAK :3,2,7,4
5. AYAK :7,3,9,5,2,10,1,4,8
6. AYAK :9,8,3,6,11,2,5,1,13,126'LI İKRAMİYESİ: ₺ 'dir.Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:


Doğrulama Sözcüğü Güvenlik Kodu:
Doğrulama Sözcüğünü Buraya Yazın*