ANTALYA TAHMİNLERİM - 5 MART
05/03/2024

Birinci ayakta; favorim CANCAZIM'dır. Sentetik pist performansını beğeniyorum bu safkanın. Son kaba kum yarışı ölçü değil. Bugün tekrardan sevdiği pist ve mesafede, lehine gidişatta yarışacak. Ö. Yıldırım idaresinde sonlardaki sprintiyle kazanması doğal sonuç olur.

YAŞARSERAP son koşusunda önde yalnız kalınca beyaz bayrak ayna yarışı izletti. Bugün BECERİKLİ EZGİ'ye rağmen bir kez daha tempoyu belirleme imkanı bulursa yine çıktığı gibi bitirebilir.

ADAPINAR ve BECERİKLİ EZGİ şans verdiğim diğer isimlerdir.


İkinci ayakta; banko önereceğim isim POWER AGAIN olacaktır.

Yarış hayatına Bursa'da başladı ve istediği sonuçları elde edemedi bu safkan. Ardından Antalya'ya gelip burada katıldığı koşuda çok etkili bir performans sergileyerek ikincilik elde etti. Safkan için hem doğru takılar bulunmuş hemde Antalya pistini sevmişe benziyor. Bir ara geriler gibi olsada sonlarda aksiyonunu düzeltip çok etkili bir sprint attı ve az farkla ikinci kaldı. Bugün 200 metre uzayan mesafede gayet uygun rakiplerle karşılaşacak. Gördüğü yarışın ardından bu yarışa güzel bir şekilde hazırlanan POWER AGAIN'in etkili düzlük sprintiyle kazanıp maidena veda etmesini bekliyor ve banko olarak öneriyorum.
Üçüncü ayakta; ZEKAİBEY rakiplerine göre çok daha şanslı gördüğüm isimdir. Benzer rakipleriyle karşılaştığı son koşusunda ön grup beklemesi yapıp kazanmayı bilmişti. Bugün bir kez daha aynı taktikle sonuca gitmeye çalışacak. SAİTBEY'in liderliği alacağı koşuyu ÇİVİCİ'yle birlikte ön grupta takip edip düzlük boyu sergileyeceği uzun sprintle kazanması doğal netice olur.

KORKMAZEFE, SAİTBEY, KAYAFATİH, KUTADGU ve DELİ YILDIRIM rakiplerdir.

Dördüncü ayakta; gücünü alıp hücuma kalktıktan sonra BAHADIR'a bu rakiplerinin karşı koyabilmesi pek mümkün değil. Antalya sentetiğinde katıldığı üç yarışta birbirinden başarılı olan safkan Ö. Yıldırım idaresinde sevdiği uzun mesafede yarışacak. Son sözü söyleyip kazanmasını bekliyorum.

AKTAŞKAYA formunun zirvesinde. Bir kez daha kazanıp birincilik serisini sürdürebilir.

Çok cazip konumdaki BERTAN BİR'e de şans vereceğim. Son koşusu vasat rakiplerinin yanında dördüncü olmuş gibi gözüküyor ama o gün hem sıkleti ağırdı hemde mesafe deneyimi yoktu. Bugün normale dönen sıkletiyle doğru yerde temposunu arttırması halinde çok büyük bir sürprize imza atabileceği görüşündeyim.

Beşinci ayakta; KAHRAMAN TRADER çok cazip konumda olduğu için rakipleri tarafından önemsenmeyecektir. Rakipleri hücuma kalkmak için birbirlerini beklerse KAHRAMAN TRADER aldığı avansı aynaya kadar koruyarak beyaz bayrak ayna yarışı izletebilir.

COLOUR OF LIGHT, REAL PATEK ve ATLIKAYA şans verdiğim diğer isimlerdir.

Altıncı ayak; günün zorlu koşularından biri. ATIBA'nın liderliği alacağı koşu yüksek tempoda geçecektir. STAY BRIGHT, SÜPER SADİ, OSIRIS, RAINBOW STORM, BRAVE THE STORM ve ATIBA sırasıyla şans verdiğim isimlerdir.

';

ALTILI ŞABLONUM:


1. AYAK :2,3,1,4
2. AYAK :5 (POWER AGAIN)
3. AYAK :2,5,6,1,8,4
4. AYAK :2,1,4
5. AYAK :5,2,4,1
6. AYAK :8,4,2,3,5,16'LI İKRAMİYESİ: 8693 ₺ 'dir.Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:


Doğrulama Sözcüğü Güvenlik Kodu:
Doğrulama Sözcüğünü Buraya Yazın*