ADANA TAHMİNLERİM - 22 MART

Birinci ayakta; favorim ŞANLITAY'dır Gücünü çok beğendiğim isimlerden. Ve form durumu gayet iyi. Son yarışında ağır sıkletle yarışmasına rağmen harika bir ikincilik elde etti. Bugün baştan liderliği alır ve tempoyu belirleyen isim olursa 51 kg sıkletiyle rakiplerine direnme ihtimali yüksek. Olur da liderliği PANCHAMAHAL'a bırakırsa şansı azalır ama yine birincilik ihtimali olur. Lehine gidişatta favorimdir.

 

JAWINGER'de harika formunu muhafaza ediyor. Uyumlu binicisi idaresinde sevdiği pist ve mesafede yarışacak. 3.4.lük civarında gidip düzlük boyu sergileyeceği sprintle kazanabilir.

İkinci ayakta; YİĞİTBATUHAN'ın liderliği alacağı ÇIĞGÜZELİ ve REİSHANLI'nın takipte olacağı koşunun her türlü sonuca açık olduğuna inanıyor ve riske girmeden tüm safkanlara şans veriyorum. Sıralamam şablondadır.Üçüncü ayakta; banko önereceğim isim MEGA STAR olacaktır.

Her ne kadar sıkleti ağır olsa da bu gruptan farklı kaliteye sahip bir isim. Üzerinde de H. Karataş gibi usta bir binici var. GÜNPINAR ve SUKAYA ikilisine aldırış etmeden liderliği mi alır yoksa 2.3.lükte gidip düzlükte arttıracağı temposuyla mı sonuca gitmeye çalışır kestirmek güç. Form durumunu beğendiğimden ve rakiplerinin çok müsait oluşundan MEGA STAR'ın bir kez daha kazanmasını bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.

 

 

 

-Geniş kupon yapanlar; GÜNPINAR ve SUKAYA ekleyebilirler.


Dördüncü ayakta; favorim BAY EMİR'dir. Son koşusunda plase konumdayken sizlere tek önerdiğim safkan kazanmayı bilmişti. Pist ve mesafe ayırt etmediğinden bugünde birinciliğin en güçlü adayıdır. Uyumlu binicisi idaresinde düzlük boyu sergileyeceği uzun sprintle kazanabilir.

 

AYPARS çok cazip konumda ama bugünkü şartlar altında harika koşacağına emin olduğum bir isim. Uzun eksik evet ama bugünkü koşuda mesafeyi kısaltma imkanı bulacaktır. Rakiplerini uyutup beyaz bayrak ayna yarışı izletmesi benim için sürpriz olmaz.

 

TORAMANKAYA çok sık koşmasına rağmen bana mısın demiyor ve etkili performanslar sergilemeye devam ediyor. Şayet yorgunluk belirtisi yoksa bugünde birincilik mücadelesinde dahil olacaktır.


Beşinci ayakta; banko önereceğim isim SWEET BREEZE olacaktır.

İlk koşusunda gayet tatminkar bir performans sergileyerek üçüncülük elde etti. Gördüğü yarışla birlikte tecrübe kazanan safkan idman sahasında da harika gözüküyor. Bugün inanılmaz uygun rakiplerle karşılaşacağı için SWEET BREEZE'ın kazanıp maidena veda etmesini bekliyor, günün bankosu olarak öneriyorum.Altıncı ayakta; özellikle dikkat çekeceğim isim BENUÇAR'dır. 08.02.2022 tarihli koşusunda bugünkü yarışın favorisi BERATIM'ın da olduğu koşuda beyaz bayrak ayna yarışı izletme başarısı göstermişti. Şartların bugünde lehine olduğuna inandığım BENUÇAR çıktığı gibi bitirerek sürprizi gerçekleştirebilir.

 

Rakipleri sırasıyla şablondadır.

 

 

 

 

ALTILI ŞABLONUM:

 

 

1. AYAK: 6,7

2.AYAK: 4,3,1,5,9,11,12,7,6,2,10,8

3.AYAK: 1 / 2,3

4.AYAK: 2,1,5

5.AYAK: 9

6.AYAK: 3,13,4,10,1,6,12,8,7,9

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*