ADANA TAHMİNLERİM - 11 NİSAN

Birinci ayakta; banko önereceğim isim QUEIMADA GRANDE olacaktır.

Son yarışında uygun grupta kazandı evet ama safkanın gücüne hayranım. Bence bugünkü rakipleriylede baş edebilir. Yeterki koşuyu önlere yakın takip etsin ve rakiplerine fazla avans vermesin.

KEREM EYLE'nin liderliği alacağı MAGFELLOW'un 2.likte konumlanacağı koşunun çok düşük tempoda geçmesini bekliyorum. QUEIMADA GRANDE düzlük boyu sergileyeceği uzun sprintle birinciliğe ulaşacaktır diyor ve banko olarak öneriyorum.

 

 

 

-Geniş kupon yapanlar; DEMİRKURT, KEREM EYLE, SECRET BLOOD ve SUN TIME rakiplerdir.

İkinci ayakta; GALILEO GIRL uzun süre banko önermeyi düşündüğüm safkan oldu. Çim pistte ve uzayan mesafede yarışmasını beklediğim bu ismi böyle cazip konumda yakalamışken tek önermemek canımı sıkıyor fakat yarış rölanti tempoda geçeceği için sprinter GALILEO GIRL bitirici sprint atabiliecek mi şüphelerim var. Sırf aleyhine gidişatta yarışacağı için ilk sıradan önermekle yetineceğim.

 

FREE SOLO düşük tempoda geçecek olan koşuyu bariyerde 2.3.lükte takip ederse kendisi için kolay bir yarış olabilir.

 

OĞLUM SAVAŞ son koşusunda dikkatimi fazlasıyla çekmişti. Kulvarından geç çıktı ve dokuzuncu olmasına rağmen aynayı diri vaziyette geçti. Artan kondisyonuyla bugün çok etkili olacaktır.

Üçüncü ayakta; KING BERKAY'ın sıkleti ağır olmasına rağmen bu pist ve mesafede kolay kolay durmaz. CONTENDER, SUMEL HAN ve HASANET gibi isimlerin önünde liderliği alacak olan KING BERKAY çıktığı gibi bitirebilir.

 

PASTORAL SENFONİ sonlardaki etkili sprintiyle bugünde kazanabilir.

 

SUMEL HAN ve CONTENDER şans verdiğim diğer isimlerdir.Dördüncü ayakta; SILENT WAVE benzer rakiplerini mağlup ettiği son koşusunda hiç zorlanmamıştı. Bugünde aynı taktikle kazanmaya çalışacak ve 100 metre kısalan mesafede bunu başarmaya yakındır. JAVELIN arkasında 2.likte gidip düzlükte bir anda yükselteceği temposuyla avans alıp kazanabilir.

 

THE RED SONYA grubun en güçlü ismi. Eğer SILENT WAVE'e fazla avans vermeden son 400'e gelirse kazanması doğal sonuç olur.Beşinci ayakta; her türlü sonuca açık olduğuna inandığım maiden koşuda birçok isme şans veriyorum. Oluşturduğum sıralama şablondadır.


Altıncı ayakta; BUNİYABİR bu tip gruplarda daima etkili koşan ve hep birincilik mücadelesinde olan bir isim. Bugün düşük tempoda geçeceğine inandığım bu koşuyu önlerde takip edeceği için gidişat avantajına sahipken birinciliğin en güçlü adayıdır.

 

OĞLUM BATUHAN'ın potansiyeline vurgu yapıp bir önceki koşusunda sizlere önermiştim.Yakın farklarla sonuçlanan koşuda 36 lira ganyanıyla beşinci oldu. A. Çelik idaresinde böyle bir grupta pek tabi harika koşacaktır.

 

SAİTBEY'de çim pisti yadırgamazsa kesinlikle söz sahibi olur.

 

 

 

 

ALTILI ŞABLONUM:

 

 

 

1.AYAK: 7 / 1,4,3,8

2.AYAK: 9,3,7

3.AYAK: 1,6,2,4

4.AYAK: 7,1

5.AYAK: 2,11,1,6,8,3

6.AYAK: 1,6,2


Yorum
#1 | elgon10 - 01:01:11 - 12.Nisan.2021
Avatar yok TEBRİKLER REİS
#2 | Modern - 23:11:14 - 11.Nisan.2021
Avatar yok tebrikler usta
#3 | kafkaf - 20:08:24 - 11.Nisan.2021
Avatar yok Hiç boşuna üzme kendini bu ülkede böyle jokeyler olduğu sürece istediğin kadar cazip at bul,bir şekilde bu insana benzemeyen yaratıklar yüzünden her daim keyfimiz kaçar.
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*