GÜZEL PROGRAM - 26 ŞUBAT KOCAELİ

Dün İzmir'de plase bankomuz DERİNDOĞA kazanmasına rağmen maalesef basit bir yerden yatıp 3000 lirayı bıraktık. Bugün Kocaeli'de yine plase bankoyla sonuca gitmeye çalışacağız ve umarım dünü telafi ederiz. Tahminlerim şu şekildedir;

Birinci ayakta; banko önereceğim isim MECİTÖZÜ olacaktır.

Son yarışını izledikten sonra ilk maiden koşusunda büyük ihtimalle tek öneririm diye notlarıma aldığım safkan bugün tüm şartların lehine olduğu bir koşuda mücadele edecek ve favori bile çıkmamış.

Dikkatimi çekmeyi başardığı koşuda yarışı önlerde kabullenen MECİTÖZÜ düzlük boyu sprint atıp yakın farklarla üçüncü olmuştu.

Bugün sevdiği pist ve mesafede çok daha uygun rakiplerle karşılaşacak ve yarış rölanti tempoda geçeceği için gidişat avantajınada sahip.

Baştan liderliği alacak MECİTÖZÜ veya ATİKÇİÇEĞİ'nin arkasına yerleşip 2.likte gidecek. Düzlük boyu sergileyeceği sprintle bu rakiplerine rahatlıkla karşı koymasını beklediğim MECİTÖZÜ'nü günün bankosu olarak öneriyorum.
İkinci ayakta; KOPANKIYAMET böylesine uygun grubu yakalamışken mutlaka etkili performans sergileyecektir. Ayrıca ekürisi ALTINBARTIN'da en az kendisi kadar şanslı bir isim.

 

ABONE'nin son yarışı gayet başarılıydı. Benzer bir performans sergilerse bir kez daha kazanabilir.

 

BENÜNESE büyük ihtimalle önde yalnız kalarak mücadele edeceği için çıktığı gibi bitirmesi sürpriz sayılmamalı.

 

KALEBARAJI, ERTAHA ve İZMAH şans verdiğim diğer isimlerdir.


Üçüncü ayakta; KUMRU bir önceki koşusunda rakiplerini uzak farkla mağlup ederek maidena veda etmişti. Ardından daha güçlü rakiplerle karşılaştı ve son metrelere kadar önde geldiği koşuda az farkla ikinci olurken yine etkili bir performans sergiledi. Bugün lehine dönen mesafede, etkili jokeyi idaresinde çıktığı gibi bitirebilir.

 

NEW SECRET grubun kaliteli isimlerinden. 192 günlük arası olmasına rağmen hazırlıkları yeterli seviyede gözüken safkan etkili dinçlik performansı sergileyerek birinciliğe ulaşabilir.
Dördüncü ayakta; CATCH THE RHYTHM'ın sanılanın aksine O. Öztürk ile iyi bir uyumu yoktu. Kazandığı koşularda dahi safkanı hep temposunun altında koşturdu. Dolayısıyla binicisi değişmişken CATCH THE RHYTHM'ın gerçek gücünü yansıtabileceği görüşündeyim. 800'ün orada uzun sprintine başlarsa CATCH THE RHYTHM'ın uygun grupta kazanacağı görüşündeyim.

 

LUMINESCENCE, GADDARA, KING OF THE FIRE ve ZLATIBOR rakiplerdir.
Beşinci ayakta; AYLİCAN hayatı boyunca ilk kez etkili bir jokey idaresinde yarışacağı için gerçek gücünü sergileyebilir bugün. HAT SABIRLI ve KARAN KARDEŞLER ikilisinin süratlendireceği koşuda sonlardaki sprintiyle koşuyu lehine çevirebilir.

 

HAT SABIRLI, KARAN KARDEŞLER, ALBAYIR ve MEMO AĞA şans verdiğim diğer isimlerdir.


Altıncı ayakta; liderliği isteyecek hiçbir isim yok. Bu tarz rölanti tempoda geçen koşular her türlü sonuca açık olduğu için riske girmeyeceğim.

Oluşturduğum sıralama şablondadır.ALTILI ŞABLONUM:

 

 

 

1.AYAK: 3

2.AYAK: 2,1,4,6,5,8

3.AYAK: 3,4

4.AYAK: 5,4,2,3,6

5.AYAK: 7,3,4,1,5

6.AYAK: 3,6,1,9,5,2,7,4,10

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*