CAZİP BANKO - 27 OCAK İSTANBUL

Birinci ayakta; alakası olmadığı uzun mesafedeki son koşusunu ölçü almadığım YÜKSELABİ lehine dönen mesafede, çok uygun rakiplerle karşılaşacağı için birinciliğe yakındır.

 

ATÇI YILMAZ maidena veda ettiği koşunun ardından büyük bir ihtimalle bir kez daha önde boş kalarak yarışacak. AYLİNCAN'ın erken presine maruz kalmazsa bugünde bitirebilir.

 

Kapalı gözlük takısıyla bambaşka bir kimliğe bürünen KALEBARAJI böyle bir grupta da söz sahibi olabilir.İkinci ayakta; banko önereceğim isim ATOMIC BLONDE olacaktır.

Kesinlikle maiden atı değil ve bu gruptan farklı kaliteye sahip bir isim. 208 günlük arası varken tek önermek istemezdim ama AGF tablosunda % 10 oynandığını görünce böyle cazip konumda yakalamışken bu riski almamız gerektiği sonucuna vardım.

İdman sahasında rekor dereceli işler sergileyen ATOMIC BLONDE'nin bu uygun rakiplerini etkili dinçlik performansı sergileyip mağlup edeceğine inanıyor ve banko olarak öneriyorum.
Üçüncü ayakta; son yarışını ağır sıkletine rağmen kazanmayı bilip morallenen ANIL ABİ uyumlu binicisi idaresinde bugünde kazanabilir. Hatta süratli hiçbir isim yokken liderlik hamlesi yaparsa şansının katlanacağını belirteyim.

 

AYNALIÇARŞI, BEŞKAZALI, MUZOBABA ve KRAL ABUZER rakiplerdir.
Dördüncü ayakta; ZABUN'un sentetik pist performansına hayran olduğumu belirtip son yarışında sağlam banko olarak önermiştim. Sonlardaki seri sprintiyle koşuyu lehine çevirip kazanmayı bildi. İdeal pist ve mesafesinde bir kez daha birinciliğin güçlü adayıdır. Yarış çok düşük tempoda geçeceği için ZABUN'u bu kez tek bırakmayacağım.

 

FULL THROTTLE olur da G. Kocakaya idaresinde hamle yapıp önlerde konumlanırsa ZABUN'u mağlup etmesi benim adıma sürpriz olmayacaktır.

Beşinci ayakta; denk güçteki isimlerin maidena veda etme mücadelesinde önceliği A FINE DAY TO FLY ve ROSSO ikilisine veriyorum. Bu iki isimden liderliği hangisi alırsa çıktığı gibi bitirebilir.

 

MISS EVGENIYA ve SEA OF WONDERS şans verilmesi gereken diğer isimlerdir.


Altıncı ayak; şüphesiz günün en zor koşusu. Riske girmeyip bu satış koşusunda birçok isme şans veriyorum. Sıralamam şablondadır.

 

 

 

 

ALTILI ŞABLONUM:

 

 

 

1.AYAK: 2,5,6

2.AYAK: 1

3.AYAK: 3,4,2,1,7

4.AYAK: 8,5

5.AYAK: 1,9,6,10

6.AYAK: 16,3,5,6,13,8,11,14,7,2,9


Yorum
#1 | elgon10 - 21:09:32 - 27.Ocak.2021
Avatar yok ATOMIC BLONDE !!! TEK KELİME İLE SÜPERSİN REİS
TEŞEKKÜRLER
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*