ADANA TAHMİNLERİM - 24 OCAK

Birinci ayakta; form durumu iyi olmasına rağmen etkili bir binici idaresinde yarışmadığı için birinciliğe hasret kalmış olan MİHMANLI bu kez sahaya Müs. Çelik idaresinde çıkacak. ÜNLÜ PRENS, BATINHAN ve KOPKAPTAR gibi süratli isimlerin liderlik uğraşı vererek başlayacakları koşuda MİHMANLI düzlüğe çıkıldıktan sonra yapacağı hücumlarla rakiplerine hakim olarak kazanabilir.

 

DARYÜZ ve ATOM SAÇAN rakiplerdir.İkinci ayakta; DELİ MEMO stili hiçbir rakibinin bulunmadığı koşuda beyaz bayrak ayna yarışı izletip maidena veda edebilir.

 

Son yarışında banko önerdiğim az farkla ikinci kalan BATUŞ bir yarış gecikmeli kazanabilir.

 

İlk yarışı ölçü olmayan potansiyelli isim ALDENİZ bu kez farklı koşacaktır.

 

Tekrardan lehine olan kısalan mesafede yarışacağı için BERSEY'siz olmaz.

 

Grubun tecrübeli ismi MUKADDER BEY'i de ilave edersek sanırım bu koşuyu sağlama almış oluruz.

Üçüncü ayakta; AFTER TULIP'in üç aylık arası olsa da bu yarış için kusursuz bir hazırlık dönemi geçirmiş. Zaten Adana kumuna aşık bir isim. Şayet WIND'in erken presine maruz kalmazsa AFTER TULIP bu rakiplerini yanına sokmaz görüşündeyim.

 

FREUDE da grubun kaliteli isimlerinden. Verdiği aradan sonra yarış görüp istenilen kıvama geldi. AFTER TULIP sonlarda sallanırsa FREUDE rakibine hakim olup birinciliğe ulaşabilir.


Dördüncü ayakta; ÇELİKKALKAN benzer rakiplerini mağlup ederken hiç zorlanmamıştı son yarışında. Uyumlu binicisi idaresinde düzlükteki seri sprintiyle bugünde birinciliğe yakındır.

 

Şablonu cazipleştirmek adına son yarışına anlam veremediğim KÖÇEK'i de ilave etmek istedim bu koşuda. Rakiplerini uyutup çıktığı gibi bitirebilir.

Beşinci ayakta; banko önereceğim isim ZAUBER FLÖTE olacaktır.

İlk iki yarışı hiç zorlanmadan kazanıp sınıf bir safkan olduğunu gösterdi bizlere. Bugünde kazanıp geçilmezlik ünvanını korumasını bekliyorum.

İNCİTANESİ, LEROS ve BIRD NEST gibi süratli isimlerin tempo vereceği koşuda ZAUBER FLÖTE düzlükte yapacağı akıcı sprintle kazanacaktır diyor ve banko olarak öneriyorum.

Son ayak; şüphesiz günün en zor yarışı. Kimi elesek onun kazanacağı türden bir koşu. Yani sürpriz bir sonuç bekliyorum. Buraya kadar 4 liralık bir şablonla gelmişken son ayağı kapamakta fayda var.

 

 

 

 

ALTILI ŞABLONUM:

 

 

 

1.AYAK: 8,5,3

2.AYAK: 5,2,1,3,7

3.AYAK: 2,6

4.AYAK: 2,6

5.AYAK: 8

6.AYAK: H


Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*