ADANA TAHMİNLERİM - 22 ARALIK

Dün güzel program diye başlık attığım Bursa altılısını tahmin ettiğim gibi kolay yakaladık. Özellikle ilk ayaktan çoğu kuponu yatıran YOU NEVER KNOW bizim banko yazmayı düşündüğümüz isimdi. Diğer tüm koşularda da hep ilk iki sıradan sunduğumuz isimler kazandı. Şayet son ayağı yarım boyla kaybeden PRENSES GAMZE birinci olsa ikramiye 1500 lira civarında verirdi.
Akşam Kocaeli programında ise en geniş hali 21 lira olan bir şablon önerdim ve maalesef yine beşte kaldık.
Bugün tek program varken tüm konsantrasyonumu Adana'ya verdim. Tahminlerim şu şekildedir;Birinci ayakta; banko önereceğim isim UNZEN olacaktır.

Ciddi bir sakatlık geçiren safkanın tedavisi olumlu yanıt verdi ve oldukça etkili performanslar sergilemeye başladı. Özellikle son iki koşusu çok başarılıydı.

Bir önceki yarışında baştan liderliği aldı ve düzlüğe çıkıldıktan sonra pisti ortalayıp rakiplerine rahatlıkla direndi.

Son koşusunda ise stili rakipleri varken liderliği alamadı buna rağmen sergilediği performansı yine çok beğendim.

Normalde UNZEN uzunda eksik diye düşünülebilir fakat bu mesafede bir kez yarıştı daha önce ve kazanma başarısı gösterdi. ÖZBİLDEN, DERİN MAVİ, ÖZBİLDEN gibi isimlerin yanında liderliği alıp rakiplerini yanına sokmadı.

Bugünde UNZEN önde bomboş kalacağı bir grup yakalamış. Yarışın başlamasıyla birlikte GÜNPINAR önünde liderliği alıp düzlüğe sermayeli vaziyette çıkacak olan UNZEN'in A. Çelik idaresinde pisti ortalayarak kazanmasını bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.

İkinci ayakta; grubun en kaliteli ismi olduğuna inandığım ANGEL SPIRIT favorimdir. KOŞANTAY'ın liderliği alacağı DEEP RISE'ın takipte olacağı koşuyu orta sıralarda sürdürecek olan ANGEL SPIRIT düzlükte yapacağı etkili sprintle bu vasat rakiplerinin yanında birinciliğe ulaşabilir.

 

VICTORY LAP, KOŞANTAY, SONSUZUM, WONDERKID ve AĞA GEZİCİ rakiplerdir.

Üçüncü ayakta; kısa mesafeli sürat koşusunda önceliği GÜNSALAR ve NEFERTAY ikilisine veriyorum. Liderliği hangisi alırsa 1200 metrede yakalanması çok zor.

Olur da bu ikili önde birbirlerini gereğinden fazla yorarsa ŞINİN, YALVAÇHAN, BERATEFE ve HİKMETFIRTINASI devreye girmesini beklediğim isimlerdir.Dördüncü ayakta; GAZINÇ'ı uzun süre banko önermeyi düşündüm. Kısa mesafeli koşularda hele birde rakiplerine oranla sıklet avantajı varsa harika koşuyor. Son yarışıda buna güzel bir örnek. Bugün AVAN ile YUTANGİRDAP'ın süratlendirecekleri koşuda GAZINÇ son 300'den sonra yapacağı seri sprintle kazanmaya yakındır.

 

YUTANGİRDAP ve GÜMÜŞKESEN rakiplerdir.

Beşinci ayakta; favorim HİBİSCUS'tur. Kısa ve orta mesafeli kum koşularında kulvarından düzgün çıktığı vakit gayet tatminkar performanslar sergiliyor. Bugün üzerinde H. Çizik'te olunca HİBİSCUS'tan harika performans bekliyorum. Yeter ki ÜNLÜ MY DAUGHTER'ın liderliği alacağı koşu biraz erken süratlensin.

 

KING OF THE KING ve KING CAN rakiplerdir.
Altıncı ayakta; denk güçteki isimlerin maidena veda etme mücadelesinde riske girmeyip birçok isme şans veriyorum.

Sıralamam şablondadır.
ALTILI ŞABLONUM:

 

 

 

1.AYAK: 6
2.AYAK: 5,12,3,8,9,4
3.AYAK: 2,3,8,10,5,6
4.AYAK: 8,4,3
5.AYAK: 4,3,6
6.AYAK: 9,7,1,4,8,2,12 / 11Birinci altılı yapanlar KAYASEL tek yazabilirler..

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*