KOCAELİ TAHMİNLERİM - 6 EKİM

Kocaeli programının düşük bir ikramiye vereceğine inanıyor ve bu doğrultuda 25 liralık bir şablon öneriyorum. Yarın harika bir İstanbul programı varken Kocaeli'ye sizlerinde olabildiğince ufak bütçeli oyunlar oynamanızı öneriyorum. Yorumlarım ve şablonum şu şekildedir;

 

 

 

Birinci ayakta; banko önereceğim isim BABAROS olacaktır.

Form durumu gayet iyi bu ismin. Tecrübesiz bir apranti idaresinde daha güçlü rakiplerle mücadele ettiğinde bile gayet etkili yarışlar çıkardı.

Bugün hem grup çok müsait hemde başarılı bir apranti idaresinde yarışacak. Üstlik müthiş bir sıklet avantajı da bulunuyor.

DARK POWER'ın liderliğinde rölanti tempoda geçmesini beklediğim koşuyu ön grupta 2.3.lük civarında takip edecek olan BABAROS düzlük boyu sergileyeceği sprintle kazanmayı bilecektir diyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.
İkinci ayakta; maiden mücadelede sürpriz bir sonuç çıkacağına inanmıyorum.

İlk koşusunda yarışı kötü yerlerde takip etmesine rağmen gayet parlak bir performans sergileyip burun farkla ikinci olan CHAIRMAN kazanıp maidena veda edebilir.

 

CİHANGİR stili rakibi FORGET IN FIRE'a rağmen düzlüğe sermayeli vaziyette çıkabilirse rakiplerine direnebilir.

 

Mesafenin 1400'e uzaması lehine olan OWERTI güzel hazırlıklarla katılacağı bu koşunun galibi olabilir.Üçüncü ayakta; her türlü sonuca açık olduğuna inandığım bir koşu.

ONLY FOR LOVE ve CORAL ROSE ikilisinin süratlendireceği koşuda düzlükte neler olacağını kestirebilmek hayli güç.

Oluşturduğum sıralama şablondadır.


Dördüncü ayakta; formunun zirvesindeki ROMANOLUR süratli hiçbir ismin olmadığı bu koşuda baştan öne düşüp tempoyu belirlerse çıktığı gibi bitirerek birincilik serisini sürdürebilir.

 

ATEŞBİBİ ve ESTİGEÇTİ rakiplerdir.Beşinci ayakta; banko önereceğim isim MAVİ KILIÇ olacaktır.

Nihayet bu kaliteli safkan S. Kaya'dan kurtuldu. Sürekli dile getirdiğim gibi S. Kaya bitik durumda ve hiçbir ata gram katkı sağlayamıyor. Evet A. Kurşun yıldızımın barıştığı bir jokey değil fakat S. Kaya'ya nazaran çok daha etkili biner. Bundan eminim.

Sonuç olarak MAVİ KILIÇ'ın sevdiği pist ve mesafede fazla zorlanmadan beyaz bayrak ayna yarışı izleteceğine inanıyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.

Altını ayakta; BATINHAN'ı rakiplerine göre biraz daha şanslı görmekteyim. Stili rakibi UNZEN'e rağmen liderliği alıp düzlüğe fazla yıpranmadan çıkabilirse bence direnecektir.

BATINHAN umduğum performansı sergileyemezse birçok safkanın birincilik şansı olacaktır.

Sıralamam şablondadır.

 

 

 

 

 

ALTILI ŞABLONUM:

 

 

 

1.AYAK: 9
2.AYAK: 2,4,6
3.AYAK: 3,2,4,8,6
4.AYAK: 1,5,3
5.AYAK: 3
6.AYAK: 7,5,1,3,9,10,2,8

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*