KEYİFLİ PROGRAM - 18 HAZİRAN ANKARA

Birinci ayakta; şartlı 1 koşunun her türlü sonuca açık olduğuna inanıyor ve riske girmeyip tüm isimlere şans veriyorum.


İkinci ayakta; AĞCABEYİ harika koşmasını beklediğim ve ilk sıradan önereceğim isimdir. Bu tarz kaçak atlar geri planda kalıp stili rakibi olmadıkları koşu yakaladıkları vakit bombayı patlatabiliyor. İşte AĞCABEYİ içinde şartlar oluşmuş durumda. Rahatlıkla liderliği alacak ve düzlüğe çıkılana kadar prese maruz kalmayacağından % 2 AGF oranıyla çıktığı gibi bitirebilir.

HİKMETFIRTINASI'nın son yarışı gayet başarılıydı. Koşuyu 2.likte takip etmesini beklediğimden bu safkanında lehine gidişatta yarışacağını söyleyebilirim. Düzlükte arttıracağı temposuyla AĞCABEYİ'nden sıyrılıp kazanan isim olabilir.

BÜYÜKKALE, HATTAT, SARDUR ve DARYÜZ şans verdiğim diğer isimlerdir.Üçüncü ayakta; favorim CAYMAZINOĞLU'dur. Bu grupta KIZIL EJDER haricindeki tüm isimlerden üstün. KIZIL EJDER'in de 203 günlük arası olduğundan CAYMAZINOĞLU'nu tek önermeyi düşünmedim değil. Yalnız koşunun çok düşük tempoda geçme ihtimali bulunduğundan sprinter CAYMAZINOĞLU'na banko olarak güvenmek istemedim. Aleyhine gidişata rağmen kalitesiyle favori olmayı hak ediyor.

YENİÇAĞLI, BALKUHAN, SARRAFTAY ve KIZIL EJDER rakiplerdir.


Dördüncü ayakta; yaşlı kurt DOMBRA stili rakibinin olmadığı bu koşuyuda kazanmaya yakın gördüğüm isimdir. Son yarışında da kazanmasını bekliyordum ve değişen binicisine rağmen çıktığı gibi bitirme başarısı göstermişti. Düzlüğe 3-4 boy avansla çıkıp beyaz bayrak ayna yarışı izletebilir.

UĞURBEY ve SCOUTLEO rakiplerdir.

Beşinci ayakta; banko önereceğim isim DAYLIGHT RIDE olacaktır.

Bir önceki koşusunda sizlere sağlam banko olarak önerdiğim safkan kazanma başarısı göstermişti. Son yarışında ise TOROS KARTALI gibi formunun zirvesinde olan bir isme zorlu anlar yaşayıp harika bir ikincilik elde etti. Bugün OĞLUM HIŞMAN ve KÖSTENCELİ'nin tempo vereceği koşuda DAYLIGHT RIDE sonlardaki güçlü sprintiyle rakiplerine hakim olup kazanacaktır diyor, günün bankosu olarak öneriyorum.

Altıncı ayakta; ALTINEKEN'in kulvar numarası çok kötü olmasına rağmen yarış hayatına kazanarak başlamaya yakın olduğu inancındayım. Startı iyi alıp dışarıları dolanmadan düzlüğe sermayeli vaziyette çıkabilirse KAIZBERT yavrusunun kazanması doğal sonuç olur.

TEKİNSULTAN uzun süredir düzenli biçimde bu koşuyu hedef yaparak hazırlanmış. H. Karataş idaresinde yarış yaşamına kazanarak başlayabilir.

ALTILI ŞABLONUM:

 

 

1. AYAK: 2,1,8,10,4,9,6,7,5,3

2.AYAK: 5,4,3,7,9,1

3.AYAK: 1,7,3,2,6

4.AYAK: 2,1,4

5.AYAK: 2

6.AYAK: 1,10

Yorum
#1 | elgon10 - 23:11:44 - 18.Haziran.2022
Avatar yok Tebrikler Reiss
#2 | haliko - 20:08:25 - 18.Haziran.2022
Avatar yok Tebrikler ve teşekkürler Barış bey...👏👏👏
#3 | DESTINY80 - 20:08:30 - 18.Haziran.2022
Avatar yok tebrikler Gülümse
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*