İSTANBUL TAHMİNLERİM - 25 MAYIS

BİRİNCİ ALTILI ŞABLONUM:

 

 

1.AYAK: 5,2

2.AYAK: 2,10,6

3.AYAK: 3,4,1,5,6

4.AYAK: 5,3,11,8,4,2

5.AYAK: 2

6.AYAK: 5,4,6 / 2,1


Birinci ayakta; banko önereceğim isim SAFİHA olacaktır.

Son koşusunda ilk kez A. Sözen idaresinde sahaya çıkan SAFİHA birincilik elde ederken gayet başarılı bir performans sergiledi. Evet DARLANMA net çim atı ama sentetik pistte SAFİHA kolay bir şekilde rakibini mağlup etme başarısı gösterdi. Muhtemelen bugünde aynı taktikle yarışıp kısa sprintle sonuca gitmeye çalışacak SAFİHA. Grup son derece müsait olduğundan bunu başaracağı görüşündeyim. Özellikle son 300'den sonra yapacağı akıcı sprintle koşuyu lehine çevirmesini beklediğim SAFİHA bankomdur.

İkinci ayakta; DENİZHAN net favorimdir. Yarış hayatına sentetik pistte uzak farkla kazanarak başlayan safkan sonrasında beş ay kadar ara verdi. Geri döndükten sonra ilk koşusunda tatminkar bir performans sergileyerek dördüncülük elde etti DENİZHAN. Son koşusunda eksik koşmasını etkili dinçlik performansı sendromuna bağlıyorum. Yani son yarışını görmezden gelebiliriz. Bugün aradan sonraki üçüncü koşusuna çıkacak ve sevdiği sentetik pistte mücadele edecek. G. Kocakaya idaresinde kazanması doğal sonuç olur.

 

DEMS VICTORY ve GOLD POWER rakiplerdir.

 

 

 

 

-Geniş kupon yapanlar; ANADOLU KAPLANI ve KOCAÇINAR ekleyebilirler.

Üçüncü ayakta; banko önereceğim isim TOPAZ GIRL olacaktır.

Yarış hayatına destansı bir galibiyetle başladı safkan. Süratli yapısıyla hemen öne geldi ve düzlükte rakiplerinden bir anda sıyrılıp binicisinin en ufak teşviğine maruz kalmadan uzak farkla kazanmayı bildi. Çok farklı kalitede olduğuna inandığım TOPAZ GIRL'un bugünkü rakiplerinide kolay mağlup etmesini bekliyorum. Bankomdur.


Dördüncü ayakta; SPECIAL ONE benim en şanslı gördüğüm isimdir. AGF tablosunda en geride kalmış fakat bugünkü koşullar altında bu safkanın kötü koşma ihtimali yok gibi bir şey. Kazanır kazanmaz bilemiyorum fakat SPECIAL ONE'ı 1200 sentetikte yakalamak hiçte kolay olmayacak. Favorimdir.

Riske girmeyip bu koşuda tüm isimlere şans veriyorum. Sıralamam şablondadır.Beşinci ayakta; ilginç bir safkan olan HANAMİCHİ ilk şansı vereceğim isimdir. İlginç diyorum çünkü koşuyu bu safkan kazanırsa eğer yarışı izleyen çoğu kişi "vay be bu gruptan çok üstünmüş, binicisi el dahi sürmedi" diye yorum yapacak. Aslında atın stili bu. Yani A. Çelik'in HANAMİCHİ üstünde çalıştığını görürseniz zaten geçildi demektir. Ama grup son derece müsait olduğundan son 200'e kadar aralarda saklanıp sonrasında teşviğe dahi ihtiyaç duymadan kısa sprintle aralardan çıkıp kazanan isim olabilir.

Rakipleri sırasıyla şablondadır.
Altıncı ayakta; İLKİMTAY maalesef kazanmaya çok yakın gözüküyor. Maalesef diyorum diyorum çünkü kurgum gereği bu koşunun patlamasını istiyorum ama mantık çerçevesinde değerlendirme yapınca İLKİMTAY'ın çok şanslı olduğu aşikar. Zira son koşusunda NEMKALDI gibi kaliteli bir ismin ardından başarılı bir ikincilik elde etti. Bugün böyle vasat rakipleri yakalamışken kazanıp maidena veda etmesi doğal sonuç olur.

Programda güvendiğim iki banko varken bu koşuyu kapatıp sürpriz şansımı denemek istedim. Sıralamam şablondadır.


ALTILI ŞABLONUM:

 

 

1. AYAK: 2

2.AYAK: 5,4,6 / 2,1

3.AYAK: 7

4.AYAK: 7,1,5,4,2,6,3

5.AYAK: 7,3,6,4,1,9,2,5,8

6.AYAK: 4,5,2,11,9,1,3,6,7

';

ALTILI ŞABLONUM:


1. AYAK :
2. AYAK :
3. AYAK :
4. AYAK :
5. AYAK :
6. AYAK :6'LI İKRAMİYESİ: 515,94 ₺ 'dir.Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:


Doğrulama Sözcüğü Güvenlik Kodu:
Doğrulama Sözcüğünü Buraya Yazın*