ÜÇ BANKO - 22 MAYIS ADANA

Birinci ayakta; banko önereceğim isim KÜÇÜK HAŞİM olacaktır.

Son koşusunda çok sürpriz konumdayken bu safkanı önermiş ve şu yorumda bulunmuştum;

 

 

"KÜÇÜK HAŞİM formsuz gibi gözükebilir fakat tam bir çimci olduğunu unutmamak gerek. Özellikle Ankara çimine bayılıyor. Bu pistte kısa vade yarış kazanmışlığı bile var. Dolayısıyla böyle bir grupta mutlaka şans vermek gerek"

 

 

O gün KÜÇÜK HAŞİM saçma sapan bir taktikle yarışınca çok daha iyi sonuç elde edebileceği koşudan beşincilikle ayrıldı. Çimde bu rakiplerinden fazlasıyla üstün olduğunu düşündüğüm KÜÇÜK HAŞİM bu kez temposunun üzerine çıkmadan sürülürse birinciliğe uzanacaktır diyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.

 

 

 

-Büyük kupon yapanlar; AĞCABEYİ, BABA RAMAZAN, NARLIDERE ve İLSUM değerlendirebilirler.

İkinci ayak; her türlü sonuca açık gördüğüm bu koşuda riske girmeden tüm isimlere şans vereceğim. Sıralamam şablondadır.
Üçüncü ayakta; banko önereceğim isim KARABAYIRLI olacaktır.

Adana çimine aşık bir isim olduğunu net biçimde biliyoruz zaten. Son koşusunda sergilediği performansla çimi ne kadar özlediğini herkese gösterdi. Daha güçlü rakiplerinin yanında kolay bir zafer elde etti. Bugün yine ideal pist ve mesafesinde yarışacak. Grupta çok uygun. STARK'ın liderliğinde düşük tempoda geçmesini beklediğim koşuyu 2.3.lükte takip edecek olan KARABAYIRLI düzlükte yükselteceği temposuyla kolay kazanır diyor ve günün en sağlam bankosu olarak öneriyorum.


Dördüncü ayakta; favorim ŞİRİNMİŞİRİN'dir. Banko bulma konusunda sıkıntı yaşadığım bir program olsaydı plase konumdaki bu ismi sizlere kesinlikle tek önerirdim. ENGEREK ve GELKIZ'ın süratlendireceği koşuyu 3.lükte sürdürüp düzlük boyu sergileyeceği sprintle kazanması doğal sonuç olur.

TUMBUL ÇİÇEĞİ, ALBUNEA ve GELKIZ rakiplerdir.


Beşinci ayakta; banko önereceğim isim PERICLES olacaktır.

Son yarışına hayran kaldım bu safkanın. Handikap bir koşuda yarışın ikincisi, üçücüsü, dördüncüsü 50 kg sıkletle yarışmışken PERICLES'in 60 kg sahaya çıkıp ezici bir üstünlük sağlaması safkanın sınıf atladığını net biçimde gösteriyor. Bugün yine kazanacağı görüşündeyim. Sürat makinası INTO'nun liderliği alacağı EL RAPIDO ve PALAWAN'ın takipte olacakları koşuda sabırlı biçimde bekleyip 300'den sonra yapacağı harika sprintle büyük bir farkı kapayıp kazanacağını düşünüyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.Altıncı ayakta; günün zor koşularından biri. Tüm isimlere şans verip kapanışta sürpriz bir sonucun oluşmasını bekleyeceğim.

 


 

 

ALTILI ŞABLONUM:

 

 

1. AYAK: 4 / 2,3,6,1

2.AYAK: 2,5,8,1,4,3,12,9,7,6,10,11

3.AYAK: 2

4.AYAK: 5,1,2,4

5.AYAK: 2

6.AYAK: 7,4,2,3,1,8,6,5,12,11,10

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*