BURSA TAHMİNLERİM - 9 MAYIS

Birinci ayakta; takip listemde olan RÜZGAR SESİ'ni ilk koşusunda lehine şartlarda yarışırsa tek öneririm diyordum. Bugün pist, mesafede ve grup tam istediğim gibi aslında. Maalesef üzerinde son derece yetersiz bir yamak olduğu için RÜZGAR SESİ tek öneremedim. BATUHAN EFE'nin liderliği alacağı koşuda BABA BÜTÜN takipte olacaktır. Yarışı 5.6.lık civarında götürmesini beklediğim RÜZGAR SESİ binicisi ciddi hatalar yapmazsa kazanmaya yakındır.

Bu safkan umduğum performansı sergileyemezse yarışı karışacağından riske girmeyip tüm isimlere şans veriyorum.İkinci ayakta; banko önereceğim isim DEMİR BEY olacaktır.

İlk koşusunda talihsizlikler yaşamasına rağmen başarılı bir ikincilik elde etti bu safkan. Talihsizlikler yaşadı diyorum çünkü kulvarından çok iyi çıkamayıp geri kalmıştı, mesafe 1000 metre olduğu için binicisi öndekilere fazla avans vermemek için 800'ün oralarda bir hamle yaptı. Tam o sırada içindeki GÜROBASI'da aynı hamleyi yapınca DEMİR BEY biraz dışarlarda kaldı. Bu olumsuzluklara rağmen safkanın düzlükteki gayretini gayet beğendim. Yarış tecrübesi varken, böyle uygun grupta kazanıp maidena veda eder diyor ve DEMİR BEY'i günün bankosu olarak öneriyorum.Üçüncü ayakta; banko önereceğim isim BESTEKAR olacaktır.

Cumartesi günü İzmir'de VERY GOLD'un halini gördükten sonra beş ayı aşkın arası olan safkanları kolay kolay banko önermem bir daha demiştim ancak BESTEKAR bugün inanılmaz uygun rakiplerle karşılaşacak. Ayrıca BESTEKAR etkili dinçlik performansı sergilemeyi seven bir isim. Daha önce iki kez ara vermiş ve hep kazanarak dönmüş. EYMEN AĞA ve SURŞAHİNİ ikilisinin süratlendireceği koşuyu 3.lükte sürdürecek olan BESTEKAR 800'ün oralarda bir anda vites yükseltip düzlüğe tek başına çıkacak ve bu rakiplerini mağlup edecektir. Bankomdur.
Dördüncü ayakta; DEV ADAM en şanslı gördüğüm isimdir. Safkanın hem kendisini hem binicisi formda. ROTOVATÖR, LEBRON ve hatta PROOF STRIKER'ın belli metrelerde tempoya katkı sağlayacağı koşuda DEV ADAM sonlardaki sprintiyle birinciliğe ulaşabilir.

HE IS MINE, LEBRON ve ROTOVATÖR rakiplerdir.

Beşinci ayakta; cazip konumdaki HEROES'tan bugün etkili bir performans bekliyorum. QUEEN OF FLOWERS'ın liderliğinde düşük tempoda geçmesi muhtemel koşuda HEROES önlere yakın konumlanırsa sürprizi gerçekleştirebilir. AGF tablosunda % 5 oynanan isim favorimdir.

AY ÇİÇEĞİ, ABJARKIZ ve DANIELAS DAUGHTER rakiplerdir.

Altıncı ayak; her türlü sonuca açık gördüğüm son derece zorlu bir koşu. Tüm safkanlara şansı verip kapanışta sürpriz bir sonuç oluşmasını bekleyeceğim. Sıralamam şablondadır. 

 

 

ALTILI ŞABLONUM:

 

 

1. AYAK: 10,7,8,5,1,2,3,4,9,11,6

2.AYAK: 3

3.AYAK: 3

4.AYAK: 1,3,4,2

5.AYAK: 6,7,5,1

6.AYAK: 6,9,10,13,8,5,2,3,4,7,12,1

Yorum
#1 | haliko - 20:08:57 - 09.Mayıs.2022
Avatar yok Tebrikler Barış bey,maalesef şans yine yanımızda değildi,muhteşem kurgunuz düşük ikramiyeye kaldı,daim olsun...
#2 | Temelhan - 19:07:31 - 09.Mayıs.2022
Avatar yok tebrikler başarilarin daim olsun Daha büyuklerine 🙏
#3 | Engin - 19:07:02 - 09.Mayıs.2022
Avatar yok Helal olsun …
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*