CAZİP BANKO - 29 NİSAN BURSA

Dün 10 bin lira ikramiye veren Ankara altılısına yazık oldu gerçekten. Bankomuz SARNIÇ BEYİ dışında YELSESİ ve MYSTIC POWER'da kazandı. Böyle bir programda elemek zorunda kaldım diye belirttiğim ilk at olan ENDLESS SEAS'ten altılıyı bıraktık. Bursa tahminlerim şu şekildedir;

Birinci ayakta; önceliği KING LEONIDAS'a veriyorum. Safkanın stili tek bir rakibi bile bulunmuyor. Rahatlıkla liderliği alıp son düzlüğe sermayeli vaziyette çıkma imkanı bulacak. Sıkletide müsait olduğundan beyaz bayrak ayna yarışı izletip sürprizi gerçekleştirebilir.

MERDOKAN kulvarında 4-5 boydan fazla oyalanmazsa sonlardaki sprintiyle kazanabilir.

SWEPS'in son yarışını ölçü almıyorum çünkü kısa mesafede yarışmıştı. Bugün sevdiği uzun mesafede yarışacağından gerçek gücünü sergileyecektir.

Gününde olduğu vakit ANNA HENRIETTA oldukça etkili yarışlar yapabilen bir isim. Koşu beklediğimden erken süratlenirse rakip tanımayabilir.

ŞİRİN OĞLU ve VAHŞİ ÇOCUK şans verdiğim diğer isimlerdir.

İkinci ayakta; favorim RÜTBESİZ'dir. Son koşusunda çok tuttuğum safkan maalesef yarış içerisinde aksilik yaşayınca ikinci kalmıştı. Bugünde çok şanslı olduğunu düşünüyorum çünkü ilk kez çıkacağı çim pisti seveceği görüşündeyim. XANADU ve EL CHARRO'nun tempo vermesini beklediğim koşuyu 4.5.lik civarında sürdürecek olan RÜTBESİZ temposunu doğru yerde yükseltirse birinciliğe ulaşabilir.

COOL SEASON, HIZLI MELEK, RAVELAS, MR OZZY, ZEYDER ve READY TEDDY rakiplerdir.

EL CHARRO elemek durumunda kaldığım tek isim oldu.Üçüncü ayakta; ilk şans vereceğim isim SALVATORE'dir. Eksik olduğu kum pistte iki yarış görüp çim yarışları için istenilen kıvama geldi safkan. Bugün şansına stili rakibinin olmadığı bir koşu yakalamış. Düzlüğe 2-3 boy avansla çıkmasını beklediğim SALVATORE'yi özlediği çim pistte yakalamak hiçte kolay olmayacaktır.

ERCİYES FIRTINASI grubun kaliteli isimlerinden. Uzun aradan sonra katıldığı koşudan fazla zorlanmadı ve kondisyon açığını giderdi. Düşük tempoda geçmesini beklediğim koşuyu önlere yakın takip ederse düzlük boyu sergileyeceği uzun sprintle koşuyu lehine çevirebilir.

 

 

 

-Geniş kupon yapanlar; YAVUZ REİS, BORANTAY ve KAFAKIRAN'ı değerlendirebilirler.Dördüncü ayakta; Bursa kumunda kısa mesafede koştuğu her koşusunda favori olmayı hak ediyor MARATONCU. Bugünde rahatlıkla liderliği alacak ve stili rakibinin olmadığı bu koşuda düzlüğe çıkıldıktan sonra temposunu arttırıp farkı bir anda 4-5 boya çıkaracak. Aldığı avansla birlikte bitirme ihtimali çok yüksek.

Ben yanına KING MAN GO'da yazmak istiyorum bugün için. Genelde uzunda koşuyor ama kısa ve orta mesafeli koşulardaki performansını çok beğeniyorum. Ayrıca Bursa kumunuda seviyor. Son 300 metrede MARATONCU ile olan farkı 3-4 boyun altına indirebilirse son metrelerde rakibine hakim olarak kazanma ihtimali yüksek.


Beşinci ayakta; alt grup atı olsada KAYABERT'i 1200 metrede yakalamak çok kolay olmaz. AGF tablosunda% 7 oynanan isim favorimdir.

KÖYAĞASI DEMİR, OZGAN, GUSTAV, BANA MÜSADE, GALİÇYA ve KAFTAN rakiplerdir.


Altıncı ayakta; banko önereceğim isim WHO KEEPS YOU olacaktır.

Potansiyeline inandığım isimlerden. Gerçek gücünü sergilemek için çim pisti beklemiş olabilir. Bugün oldukça uygun rakiplerle karşılaşacak. Yarış başında ön gruba yakın iyi bir yer tutabilirse WHO KEEPS YOU'nun bu uygun grupta kazanıp maidena veda etmesini bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.
ALTILI ŞABLONUM:

 

 

1. AYAK: 9,5,3,4,7,6

2.AYAK: 9,2,13,7,5,16,8

3.AYAK: 6,4 / 3,1,2

4.AYAK: 5,3

5.AYAK: 7,8,2,5,1,3,6

6.AYAK: 9

Yorum
#1 | umut51 - 21:09:21 - 29.Nisan.2022
Avatar yok güne son ayak yorumunla yine damganı vurdun..yolun herdaim açık olsun..
#2 | elgon10 - 20:08:08 - 29.Nisan.2022
Avatar yok TEBRİKLER REİSSS
#3 | Temelhan - 20:08:34 - 29.Nisan.2022
Avatar yok Tebrikler başarilarin daim olsun Daha büyuklerine 🙏
#4 | Engin - 20:08:30 - 29.Nisan.2022
Avatar yok Tebrikler...
#5 | ersal - 20:08:03 - 29.Nisan.2022
Avatar yok Tebrikler
#6 | Modern - 20:08:29 - 29.Nisan.2022
Avatar yok tebrikler usta
#7 | MuRRaT - 20:08:21 - 29.Nisan.2022
Avatar yok Teebrikler KRALL 👑
Bayrama moralli girdik sayende
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*