KEYİFLİ PROGRAM - 27 NİSAN

Çalışmamı geceden bitirdim ve programı çok beğendimi belirteyim. Birinci altılı içinde güvendiğim bir banko olduğundan orayada tahmin sunuyorum. Şu şekildedir;

BİRİNCİ ALTILI ŞABLONUM:

 

 

1.AYAK: 1

2.AYAK: 8,6,3,4

3.AYAK: 5,3,1,4,2

4.AYAK: 2,7

5.AYAK: 9,8,6,5,2,7,3,1

6.AYAK: 4,6,2,5 / 3,1

Birinci ayakta; BALIKÇIKRAL'ın ilk kez çıkacağı uzun mesafede çok iyi koşmasını bekliyor ve favori olarak öneriyorum. Rölanti tempoda geçmesini beklediğim koşuda hamle yapıp 2.3.lükte giderse düzlükte ayakta kalıp birinciliğe ulaşabilir.

Cazip konumdaki ATLI AHMET'ten harika bir performans bekliyorum. Stili rakibinin olmadığı koşuda rahatlıkla liderliği alacak ve nefes yönünden sorun yaşamazsa bu rakiplerine direnebilecek kalitede bir isim.

FIŞ FIŞ, FERFECİR, AFŞAR, SİNAN REİS, ATEŞALAN ve İLK PARILTI şans verdiğim diğer isimlerdir.

İkinci ayakta; HEVA'nın son yarışı harikaydı. Kulvarından iyi çıkamayıp öne düşememesine rağmen çok yakın farklarla üçüncülük elde etti. Bu kez kulvarından düzgün çıkarsa CAMBAZ önünde liderliği alacaktır ve yakalanmama ihtimali yüksek. Net favorimdir.

ELİMİNATÖR, BIG GUNS ve LIBERTALIA rakiplerdir.

 

 

 

-Sağlam kupon yapanlar; AIRDROP ve CAMBAZ ekleyebilirler.


Üçüncü ayakta; banko önereceğim isim KARASUN olacaktır.

Eksik olduğu sentetik pist koşusunda bile son 200 metreye kadar birincilik mücadelesinin içerisinde yer alması KARASUN'un istenilen seviyeye geldiğini gösteriyor. Bugün sevdiği çim pistte gayet uygun rakiplerle karşılaşacak. Yarışın başlamasıyla birlikte liderliği alıp tempoyu dilediği şekilde belirleyecek olan KARASUN düzlüğe çıkıldıktan sonra pisti ortalayıp rakiplerine direnecektir diyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.


Dördüncü ayakta; FINAL DANCE bu önemli koşudaki favorimdir. İlk koşusunda beri öve öve bitiremediğim, hayranı olduğum bir isim. Bu yıl ekürisi AEGEAN FINALE ile karşılaşmadığı sürece çoğu koşusunda bankomuz olacak. Bugün yıkıyorum çünkü verdiği aradan nasıl döneceğini net olarak kestiremiyorum. Şayet bildiğimiz yarışını yaparsa FINAL DANCE kazanır.

ZORRO ve SİGOŞ rakiplerdir.

Beşinci ayakta; banko önereceğim isim GÜÇLÜ TURBO olacaktır.

Grup öylesine vasat ki eli ayağı düzgün bir ismin kolay kazanması gereken bir koşu. İçlerinden sadece GÜÇLÜ TURBO yarış atına benziyor. Ayrıca Ankara'dan gelen isimlerin İstanbul'da ne kadar baskın olduklarını biliyoruz. Dolayısıyla GÜÇLÜ TURBO'nun kazanıp maidena veda etmesini bekliyor, banko olarak öneriyorum.

Altıncı ayakta; günün son ayağında riske girmeyip tüm safkanlara şans vereceğim. Umarım cazip bir isim kazanır. Sıralamam şablondadır.ALTILI ŞABLONUM:

 

 

1. AYAK: 9,8,6,5,2,7,3,1

2.AYAK: 4,6,2,5 / 3,1

3.AYAK: 5

4.AYAK: 2,6,5

5.AYAK: 3

6.AYAK: 4,11,6,1,3,9,8,2,5,10,7,12

Yorum
#1 | zlfo87 - 09:09:09 - 28.Nisan.2022
Avatar yok Bol sansy
#2 | Temelhan - 21:09:57 - 27.Nisan.2022
Avatar yok Tebrikler başarın daim olsun daha büyuklerine 🙏
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*