ZAYIF PROGRAM - 8 NİSAN İZMİR

İzmir'de az atlı, zayıf bir program var. Bu programı doğru tahmin etmek yetmez, olabildiğince düşük bir tutarla bulabilmek gerek. Çalışmalarımı bu doğrultuda yaptım ve ortaya en geniş hali 15 lirayı geçmeyen bir şablon çıktı. Tahminlerim şu şekildedir;Birinci ayakta; banko önereceğim isim SON MUHAFIZ olacaktır.

İlk iki koşusunda hem hazır değildi hem de yarış tecrübesi yoktu. Bu yüzden başarısız oldu. Son yarışında ise ilk kez etkili bir performans sergileyen SON MUHAFIZ İzmir'de uygun grupta yarışması durumunda maidena kısa sürede veda edeceğini gösterdi. Bugün oldukça uygun rakiplerle karşılaşacak ve eküri avantajı var. Yarışın başlamasıyla birlikte BABA BÜTÜN, SARI MAKAY ve TEKFORD STAR gibi isimlerin önünde liderliği almasını beklediğim SON MUHAFIZ kazanıp maidena veda eder diyor ve günün ilk bankosu olarak öneriyorum.
İkinci ayakta; favorim MAGIC APPLE'dır. WILD OCEAN ve MASTER CHEF ikilisinin liderlik mücadelesi vererek başlayacaları koşuyu orta sıralarda takip edecek olan safkan düzlükte yapacağı hücumlarla kazanmaya yakındır.

WILD OCEAN stili rakibine rağmen düzlüğe 1-2 boy önde çıkabilirse 1200 metrede yakalanmayabilir.

Satış koşusu olduğu için burada riske girmeyip FORZA TOCCET dışındaki tüm isimlere şans veriyorum. Sıralamam şablondadır.Üçüncü ayakta; ilk şansı THE MUST OBEY'e vereceğim. Tam bir çimci olduğuna inansamda bugün şartlar lehine gözüküyor. TOPRAK AKARCA ve DURANHAN'ın son koşularında olduğu gibi çok sert tempoda liderlik mücadelesine tutuşarak başlayacaklarına inandığım koşuyu 3. sırada sürdürecek olan THE MUST OBEY temposunu doğru yerde yükseltirse sürprizi gerçekleştirebilir.

TOPRAK AKARCA grubun en kaliteli ismi. Son yarışında ölüm temposunda kaçmasına rağmen harika bir ikincilik elde etti. TOPRAK AKARCA'nın ikinciliği sahiplerini mutlu etmemiş olacak ki binici değişikliğine gitmişler. TOPRAK AKARCA'yı yakınen tanıyan M.M. Bilgin DURANHAN'la bu safkan çok ciddi pres uygulamazsa TOPRAK AKARCA için kolay bir yarış olabilir.

Bu koşuda da riske girmeyip tüm isimlere şans veriyorum. Oluşturduğum sıralama şablondadır.


Dördüncü ayakta; banko önereceğim isim DOMBRA olacaktır.

Son yarışında önde bomboş kalınca kolay bir galibiyet elde etmişti DOMBRA. Bugünde stili hiçbir rakibi yokken sevdiği pist ve mesafede DOMBRA'dan yine beyaz bayrak ayna yarışı bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.


Beşinci ayakta; banko önereceğim isim BABY BAM BAM olacaktır.

Aradan sonra harika bir dönüş yapan safkan ilk yarışını kazandı sonrasında ise güçlü bir rakibinin ardından ikinci oldu. Bu kadar sık koşmasını doğru bulmasamda rakipleri çok uygun olduğundan BABY BAM BAM'ın kazanacağı görüşündeyim. Rahatlıka liderliği alıp tempoyu dilediği şekilde belirleyecek olan safkan düzlüğe çıkıldıktan sonra pisti ortalayıp rakiplerine direnecektir diyor, günün bir diğer bankosu olarak öneriyorum.

Altıncı ayakta; banko önereceğim isim KUDRETLİTAY olacaktır.

Safkan hem ayağına çok seri hemde KAIZBERT yavrusu olduğundan inatçı yapısı var. 1200 metrede stili rakibi ZAFİR'e aldırış etmeden liderliği alacak olan KUDRETLİTAY birincilik serisini sürdürecektir diyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.

 

 

 

-Geniş kupon yapanlar; UZUN MEHMET ve POLATLI RÜZGARI ekleyebilirler.

MİSLİ ŞABLONUM:

 

 

1. AYAK: 6

2.AYAK: 4,8,2,3,7,6,1

3.AYAK: 7,5,2,1,3,4,6

4.AYAK: 4

5.AYAK: 4

6.AYAK: 1


ALTILI ŞABLONUM:

 

 

1. AYAK: 6

2.AYAK: 4,8,2,3,7,6,1

3.AYAK: 7,5,2,1,3,4,6

4.AYAK: 4

5.AYAK: 4

6.AYAK: 1 / 3,2Cumartesi Adana tahminlerim bu gece yayınlanacak.

Yorum
#1 | haliko - 00:12:03 - 09.Nisan.2022
Avatar yok Barış bey teşekkürler,100 misli değerlendirdim...🙏
Daim olsun...
#2 | MuRRaT - 00:12:14 - 09.Nisan.2022
Avatar yok Tebrikler KRALL dewam 🔜
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*