SAĞLAM BANKO - 8 NİSAN ANTALYA

UYARI: Bankomuz yarıştan çıktığı için şablonda güncelleme yapılmıştır (13:45)

 

 

Tahminleri geceden yayınladığımızdan beri bankolarımız isabet sağlıyor, Çarşamba İstanbul'da TURHAN ŞAH, Perşembe İzmir'de ise OYAMER kolay kazandılar. Dediğim gibi havalar güzel gittiği müddetçe geceden sunmaya devam edeceğim. Zaten bizim için asıl sezon 13 Nisan İstanbul çim yarışlarıyla birlikte başlayacak. Sürekli favori sonuçlanan programlardan gına geldi. Cuma Antalya programı İzmir'e nazaran çok daha güzel ve yarın AGF tablosunda gerilerde çıkacağına inandığım sağlam bir bankom var. Detaylıca yorumladığım Antalya görüşlerim şu şekildedir;Birinci ayak; oldukça zorlu bir koşu. Çetin geçmesini beklediğim yarışta favorim LIGNIN ENERGY'dir. Form durumunu beğendiğim safkan sevdiği pist ve mesafede hemcinsleriyle mücadele edecek. LION MOCCASIN ve ANGEL OF HONOUR'un süratlendireceği koşuda LIGNIN ENERGY sonlardaki etkili sprintiyle aynayı ilk geçen safkan olabilir.

MELİNA HANIM'ın verdiği aradan sonra katıldığı koşuyu fena bulmadım. Tabela dışı kalmasına rağmen sergilemiş olduğu performansla böyle bir grupta söz sahibi olması için yeterli. Ön grupta 3.4.lükte gidip düzlükte temposunu arttırarak kazanabilir.

ANGEL OF HONOUR stili rakibi LION MOCCASIN'e rağmen düzlüğe yıpranmadan çıkabilirse birinciliğin güçlü adayıdır.

KAR TANESİ, FIRTS SMILE, SECRET EAGLE, SAADET SULTAN ve LION MOCCASIN yazarak bu koşuyu kapatıyorum.


İkinci ayakta; PRINCESS CUVEE beğendiğim bir safkan değil aslında fakat inanılmaz lehine şartlarda yarışacağından en şanslı gördüğüm isimdir. KUYRUKLI YILDIZ önünde liderliği alıp tempoyu dilediği şekilde belirleyecek olan grubun tek dişi PRINCESS CUVEE aldığı avansla rakiplerine direnerek kazanabilir.

ANADOLU ASLANI potansiyelli ve önü açık bir safkan. Düzlükte yapacağı etkili hücumlarla koşuyu lehine çevirebilir.

MAXIMUS BOY gücünü beğendiğim bir safkan. Son yarışıda çok başarılıydı. İzmir'de açık yarışta mücadele etti ve dışarıları dolanarak koşturulmasına rağmen harika bir dördüncülük elde etti. Sevdiği Antalya pistinde söz sahibi olacaktır.

Üçüncü ayakta; yarış hayatına kazanarak başlayan LADY GUNS ikide iki yapmak için sahaya çıkacak ve şartlar lehine gözüküyor. FOUR STROKE, PAKİ BOY ve STRALİS'in süratlendireceği koşuda LADY GUNS tıpkı ilk yarışında olduğu gibi son 300'den sonra yapacağı hücumlarla rakiplerini mağlup edebilir.

Sıkleti ağır olsa da kalitesiyle BOHEMIAN RHAPSODY sonlarda etkili gelecektir.

PAKİ BOY stili rakiplerine rağmen düzlüğe sermayeli vaziyette çıkabilirse bir kez daha kazanabilir.


Dördüncü ayakta; banko önereceğim isim BENİM GÜLÜM olacaktır.

Bu gruptan fazlasıyla üstün bir isim. Çimde harikalar yaratıyor, kumda ise biraz eksik. İlk kez çıkacağı sentetik pisti ise çok seveceği görüşündeyim. Katılmış olduğu son koşusunda kulvarından kötü çıkınca stili dışı koşup beklemek durumunda kalan BENİM GÜLÜM tüm olumsuzluklara rağmen kötü koştu diyemeyiz. Sonuçta eksik olduğu kumda pistte mücadele etti ve buna rağmen altıncı olurken aynayı diri vaziyette geçti. Etkili binicisi V. Abiş idaresinde BAĞRIYANIK, SAKARYA GÜZELİ, REİSHANLI ve BEŞİREFE gibi isimlerin önünde liderliği alacak olan BENİM GÜLÜM rakiplerine direnip beyaz bayrak ayna yarışı izletecektir diyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.
-Geniş kupon yapanlar; BELALI TUMBUL ve REİSHANLI ekleyebilirler.
Beşinci ayakta; banko önereceğim isim AYAZNAZ olacaktır.

İzmir'den yakın takibimde olan bir isim. Son koşusunda yakın farklarla tabela dışı kalırken dikkatimi fazlasıyla çekmişti. MADAM ELLİ ve KRAL ARTUR gibi bir milyon kariyer kazancına sahip isimlerle anneden kardeş olması safkanın potansiyelini gözler önüne seriyor. Tek önermek için İzmir'de yarışmasını kolladığım AYAZNAZ karşıma Antalya'da oldukça vasat bir grupta çıktı. BİRENDAM, TATLIM TATLIM veya SARUHANBEY'in liderliğinde düşük tempoda geçmesini beklediğim koşuyu 3.4.lük civarında sürdürecek olan AYAZNAZ düzlükte yapacağı etkili sprintle kazanıp maidena veda edecektir diyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.

 

 

 

-Sıralı ikili için; SARUHANBEY ve TATLIM TATLIM değerlendirebilirsiniz.
Altıncı ayakta, günün zorlu koşusunda riske girmeyip tüm isimlere şans vereceği. Oluşturduğum sıralama şablondadır.


ALTILI ŞABLONUM:

 

 

1. AYAK: 6,2,3,7,5,1,8,4

2.AYAK: 5,2,1

3.AYAK: 4,1,5

4.AYAK: 5

5.AYAK: 2,5

6.AYAK: 8,4,10,3,5,9,7,13,11,1,2,12,6,14

';

ALTILI ŞABLONUM:


1. AYAK :
2. AYAK :
3. AYAK :
4. AYAK :
5. AYAK :
6. AYAK :6'LI İKRAMİYESİ: 422,41 ₺ 'dir.Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:


Doğrulama Sözcüğü Güvenlik Kodu:
Doğrulama Sözcüğünü Buraya Yazın*