ANTALYA TAHMİNLERİM - 6 NİSAN

Havalar güzel gittiği sürece tahminleri geceden yayınlamaya devam edeceğim. Perşeme İzmir tahminleri bu akşam 01:00 civarı yayınlanacaktır. Bugünkü Antalya programına ise en geniş hali 42 liralık bir şablon oluşturdum, şu şekildedir;Birinci ayakta; banko önereceğim isim ÇABUK olacaktır.

KAIZBERT yavrularının çoğu önde tempo yapmayı sever ve düzlükte direnen at konumunda çıktıkları vakit kendilerine hakim olmak güçtür. ÇABUK ise ender sprinter KAIZBERT yavrularından. Oldukça potansiyelli bir safkan. Bugün KUMANTAY ve ÖMÜR EVRİM ikilisinin süratlendireceği koşuda ÇABUK sonlardaki etkili sprintiyle kazanacaktır diyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.


İkinci ayakta; son koşusunu tekrarlarsa ÖZGENAĞA'nın kazanması gerek fakat bu tarz handikap Arap atlarından istikrarlı performans pek göremiyoruz. Dolayısıyla bu koşuda riske girmeyip tüm isimlere şans veriyorum. Sıralamam şablondadır.
Üçüncü ayakta; PERSIAN ROSE bilinen üstün süratiyle sevdiği pist ve mesafede favori olmayı hak ediyor. ATIBA ve ATEŞİN KANATLARI'da öne hamle yapacak olsa da onlarda çok daha seri olan PERSIAN ROSE stili rakiplerine aldırış etmeden çıktığı gibi bitirebilir.

BAY ARTU, RED TORNADO, RED NINJA ve ATIBA rakiplerdir.


Dördüncü ayakta; banko önereceğim isim ANADOLU BAHARI olacaktır.

Yarış görmüş safkanların hepsi oldukça vasat. ANADOLU BAHARI ise hem harika bir orijine sahip hem de uzun süredir düzenli biçimde hazırlanıyor. Hazır dün de PACE bankosuyla A. Kurşun'la da barışmışken bu safkanı bu şartlar altında tek yazmamız gerektiğini düşünüyor ve günün ikinci bankosu olarak öneriyorum.


Beşinci ayakta; koşunun ve günün ağır favorisi LUMINESCENCE son koşusunda olduğu liderliği alıp önde yalnız kalırsa zorlanmadan kazanır. Lakin bugünkü yarışta BRAVE GLADIATOR'un liderlik konusunda fazlasıyla ısrarcı olacağını görüşündeyim. Bu da LUMINESCENCE'ı temposunun üzerine çıkmaya zorlayacağından benim favorim RED LUCK'tır. Verdiği uzun aradan sonra İzmir'de başarılı bir üçüncülük elde eden kalite safkan lehine gidişatta sonlardaki etkili sprintiyle kazanabilir.

LUMINESCENCE, EL COMPADRE ve AVUKAT rakiplerdir.

Altıncı ayakta; en şanslı gördüğüm isim MOR SALKIM'dır. Artan bir form grafiğine sahip olan safkan stili rakibinin olmadığı bu koşuda beyaz bayrak ayna yarışı izleterek maidena veda edebilir.

BODULAW ve ANATOLIAN GRAY şans verdiğim diğer isimlerdir.


ALTILI ŞABLONUM:

 

 

1. AYAK: 5

2.AYAK: 6,2,5,7,3,4,1

3.AYAK: 1,4,3,6,5

4.AYAK: 8

5.AYAK: 5,2,4,1

6.AYAK: 5,1,2

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*