KOCAELİ TAHMİNLERİM - 5 NİSAN

Bugün Kocaeli'de keyifsiz bir program var. Program seçerek oyun yapan üyelerimiz pas geçip hedef yaptığım Çarşamba İstanbul altılısına yönelmeli bence. İstanbul görüşlerimi 00:30'da yayınlanayacağım. Bugünkü Kocaeli programına ilişkin tahminlerim ise şu şekildedir;Birinci ayakta; son derece vasat isimlerin maidena veda etme mücadelesini izleyeceğiz. BATUHAN EFE'nin liderliğinde düşük tempoda geçecek olan koşuda riske girmeyip birçok isme şans veriyorum. Sıralamam şablondadır.İkinci ayakta; ciddi sorunlarla boğuştuğu için gerçek gücünü sahaya yansıtamayan O BİR REİS son koşusunda problemlerinin birçoğundan arındığını gösteren bir performans sergiledi ve kazanmayı bildi. Bugün ORTAYLI'nın liderliği alacağı HEKİMOĞLU'nun takipte olacağı koşu süratli tempoda geçerse O BİR REİS sonlardaki sprintiyle bir kez daha kazanabilir.

ORTAYLI, KUTLUŞAHIM ve HEKİMOĞLU rakiplerdir.

Üçüncü ayakta; PARANA stili rakibi olmadığı vakit inatçı yapısıyla kolay kolay teslim olmayan bir isim. Bugünde önde yalnız kalacağı bir grup yakalamışken bir kez daha çıktığı gibi bitirebilir.

Potansiyeline inandığım ve her geçen gün formunu yükselten DAĞIN ATEŞİ bomboş sıkletiyle kesinlikle harika koşacaktır.

Ekonomik kuponlar için iki ismi yeterli görüyorum. Büyük kuponlar ise diğer safkanları değerlendirebilirler.
Dördüncü ayakta; riske girilmemesi gerektiği görüşündeyim. Çünkü gidişat konusunda büyük bir belirsizlik var. Liderliği kim alır onu kestirmek bile çok güç. BAWIKALIN OĞLU, ASABİ, ADA KIZI ve ALTIN STEPS sırasıyla şans verdiğim safkanlardır.

Beşinci ayakta; PERSIAN PRINCE için 1900 metre uzun gibi görünebilir fakat bugünkü koşuda kendisini takip edecek hiçbir isim yok. Bu da safkanın mesafeyi kısaltma imkanı bulacağını gösteriyor. PERSIAN PRINCE düzlüğe 3-4 boy avansla sermayeli vaziyette çıkarsa durmayabilir. Net favorimdir.

APRIL ONE, ZLATIBOR ve BOB STYLE rakiplerdir.
Altıncı ayakta; banko önereceğim isim PACE olacaktır.

Ne PACE tahminlerimde kolay kolay şans verdiğim bir isim ne de A. Kurşun güvendiğim bir jokey. Lakin bugünkü şartlar altında PACE'in geçilmesi benim için büyük sürpriz olur. Bu safkan Kocaeli'de mücadele ettiği son koşusunda 1500 metrede yarışıp burun farkla ikinci kaldı. Sonrasında önce gidip uzunda yarıştı sonrasında ise zorlu İstanbul pistinde. Bugün tekrardan başarılı olduğu Kocaeli pistinde tam mesafesinde yarışacak. Düşük tempoda geçmesini beklediğim koşuda gereğinden fazla bekletilmezse PACE'in kapanışı yapacağına inanıyor ve banko olarak öneriyorum.


ALTILI ŞABLONUM:

 

 

1. AYAK: 5,3,6,4,1,2

2.AYAK: 4,6,3,2

3.AYAK: 3,6 / 1,2,4,5

4.AYAK: 4,1,2,3

5.AYAK: 2,1,3,5

6.AYAK: 2


Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*