GÜVENDİĞİM BANKO - 25 MART İZMİR

Birinci ayakta; banko önereceğim isim DÖKERBOSS olacaktır.

Benzer rakiplerle karşılaştığı son koşusunda rakiplerini  uzak farkla mağlup ederken sergilediği performansı çok beğenmiştim DÖKERBOSS'un. Üstelik o gün baştan liderliği almadığı koşuda öyle harika bir performans sergiledi. Bugünkü yarışta ise ayağına seri hiçbir isim yokken DÖKERBOSS rahatlıkla liderliği alıp tempoyu dilediği şekilde belirleme imkanı bulacak. Düzlüğe çıkıldıktan sonra bir anda vites yükseltip rakiplerine fark yapmasını beklediğim DÖKERBOSS'ı günün bankosu olarak öneriyorum.
İkinci ayakta; favorim yakın takibimde olan SÜPERMEN'dir. AGF tablosunda % 8 oynanan safkan nihayet çim piste çıkıyor. ESER ve ARSLANTURBO ikilisinin süratlendireceği koşuyu 4.5.lik civarında takip edecek olan SÜPERMEN düzlükte arttıracağı temposuyla rakiplerine hakim olarak kazanmaya yakındır.

 

PITIR ve ÖZÜDOĞRU ikiliside çim pisti bekleyen ve bugün harika koşmasını beklediğim isimler.

 

ILDIRLI'nın form durumu gayet iyi. Çimide en az kum pist kadar iyi yaptığından iddialı olacaktır.

 

ÖZÇEVİK grubun en güçlü ismi. Şayet mesafe kısa gelmezse sonlardaki güçlü sprintiyle birinciliğe ulaşır.

 

ESER ise ARSLANTURBO'dan olumsuz etkilenmezse mesafeyi kısaltıp çıktığı gibi bitirebilir.


Üçüncü ayakta; KUDRETLİTAY'ın form durumu harika. Önde temposunu bozabilecek hiçbir isim yokken ağır sıkletine rağmen bir kez daha çıktığı gibi bitirebilir.

 

Bomboş sıkletiyle yarışacak olan kaliteli isim ŞAH DRAGON en ciddi rakibidir.

 

Her geçen gün daha da iyi duruma gelen UZUN MEHMET'e de şans vererek sonraki koşuya geçiyorum.Dördüncü ayakta; eski formundan uzak bir görüntü çizsede DOMBRA böyle bir grupta önde bomboş kalacağı bir yarış yakalamışken beyaz bayrak ayna yarışı izletebilir.

 

BOUKEPHALOS, BILLY KID, WELLBORN ve GRAY WOLF rakiplerdir.Beşinci ayakta; CASH IS KING sahip değiştirip kaba kuma çıktıktan sonra harika yarışlar yapmaya başladı. Bugünde sevdiği pist ve mesafede yarışacak. Büyük ihtimalle liderliği alıp düzlüğe sermayeli vaziyette çıkacağından kazanması doğal sonuç olur.

 

VERY SPECIAL ve YOU ARE THE BEST rakiplerdir.
Altıncı ayakta; riske girmeyip tüm isimlere şans vererek sürpriz bir sonuç oluşmasını bekleyeceğim. Sıralamam şablondadır.

 

 

 

 

ALTILI ŞABLONUM:

 

 

1. AYAK: 1

2.AYAK: 10,9,8,6,7,4

3.AYAK: 1,5,3

4.AYAK: 3,2,1,6,5

5.AYAK: 4,1,2

6.AYAK: 2,7,3,1,6,9,8 / 4,5

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*