ADANA TAHMİNLERİM - 5 MART

Dün hem Antalya hem İzmir altılılarını doğru tahmin ettik. Özellikle İzmir altılısını çok kolay bulduk diyebiliriz. Hep ön sıralardan önerdiğimiz isimler kazandı. Daha büyüklerine diyelim. Adana tahminlerim şu şekildedir;

Birinci ayakta; ilk şansı YEŞİL ELMA'ya veriyorum. Kısa ama oldukça seri sprinte sahip bir isim. 1200 metre ideal mesafesi olduğu için YEŞİL ELMA'yı 1200 çimde gördüğümüz vakit bir sorunu falan yoksa harika koşacağından emin olabiliriz. Bugünkü koşuda BİNDALHAN, KIRATKIZI, RİZİKO ve ÇAKIRLAREFESİ gibi isimler koşunun erken süratlensini sağlarsa YEŞİL ELMA sonlardaki akıcı sprintiyle birinciliğe yakındır.

 

ÖZGÜRSU, BABA DAĞYUDAN, KIRATKIZI ve BİNDALHAN rakiplerdir.İkinci ayakta; favorim ACT OF GOD'tır. İstanbul'dan bildiğim ve yumuşak çime bayılan bir isim. CAPTAIN BERSIS'in liderliği alacağı, yarış öncesi sinir stres yapmaz ve kulvarına girerse SHREDDERR'ın önde ona eşlik edeceği koşuyu 3.4.lük civarında takip edecek olan ACT OF GOD Müs. Çelik idaresinde birinciliğin güçlü adayıdır.

 

BELLE FRANCE çim pistte sadece hayatının ilk koşusunda mücadele edip Bursa'da rakiplerini çok uzak farkla mağlup etmişti. Yarış içerisinde iyi yer tutabilirse ters bir sonuç elde edebilir.

 

SHREDDERR kulvarına girerse ağır kilo falan dinlemeyip birinciliğe ulaşabilir. Bu gruptan farklı kaliteye sahip bir safkan.

 

GRASYAS, CAPTAIN BERSIS ve SWEET DANCE şans verdiğim diğer isimlerdir.

 

 

 

-Geniş kupon yapanlar; CAPTAIN AMERICA, POWER OF WOMAN ve TULUĞ HANIM'ı değerlendirebilirler.

 Üçüncü ayakta; banko önereceğim isim EL COMPADRE olacaktır.

Süratli tempoda geçen çim pist koşularında oldukça etkili son verebilen bir isim. Evet 229 günlük arası var ama bu koşuya uzun süredir rekor sayılabilecek galoplarla hazırlanıyor EL COMPADRE.

Yarışın başlamasıyla birlikte KING FALCON'un liderliği alacağı koşuda başta STARK olmak üzere GÖKBAKIRHAN, ATEŞİN KANATLARI, KEREM EYLE ve SÖNMEZBEY gibi isimler ön grupta yer alacaklar. Süratli tempoda geçeceği aşikar koşuda EL COMPADRE'nin sonlardaki etkili sprintiyle koşuyu lehine çevirmesini bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.

Dördüncü ayakta; banko önereceğim isim BEBESHA olacaktır.

Yarış hayatının ilk mücadelesinde sonlarda yaptığı güçlü sprintle kazanmayı bilmişti. Ardından açık yarışta mücadele etti ve yine sonlardaki etkili sprintiyle kolay bir galibiyet elde ederek kalitesini net biçimde gösterdi.

Bugün KÜBRA HANIM ve CARIGNAN'ın liderlik hamlesi yaparak başlayacakları koşuda BEBESHA etkili dinçlik performansıyla bir kez daha kazanıp üçte üç yapacaktır diyor, günün ikinci bankosu olarak öneriyorum.
Beşinci ayakta; vasat isimlerin maidena veda etme mücadelesinde favorim CABURHAN'dır. Üç ayı aşkın süredir yarışmıyor ama idman pistindeki görüntüsünü beğendim bu safkanın. PEÇORA ve BERK ŞAMPİYON ikilisinin tempo vereceği koşuda CABURHAN düzlüğe çıkıldıktan sonra yapacağı hücumlarla kazanıp maidena veda edebilir.

 

ULUGÖL, PEÇORA, BERK ŞAMPİYON ve KAFKASLI AGA rakiplerdir.

Altıncı ayakta; kalabalık bir grup olmasına rağmen CANKATAN kadar ayağına seri bir isim olmadığından bu safkandan son ayakta beyaz bayrak ayna yarışı izleyebiliriz.

 

Bu safkan umduğum performansı sergileyemezse yarışın her türlü sonuca açık olduğuna inandığımdan riske girmeyeceğim. Sıralamam şablondadır.
ALTILI ŞABLONUM:

 

 

1. AYAK: 9,5,1,7,4

2.AYAK: 4,5,1,9,6,10 / 11,7,3

3.AYAK: 4

4.AYAK: 2

5.AYAK: 3,7,6,2,5

6.AYAK: 7,11,12,8,14,5,9,6,10,4

';

ALTILI ŞABLONUM:


1. AYAK :
2. AYAK :
3. AYAK :
4. AYAK :
5. AYAK :
6. AYAK :6'LI İKRAMİYESİ: ₺ 'dir.Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:


Doğrulama Sözcüğü Güvenlik Kodu:
Doğrulama Sözcüğünü Buraya Yazın*