İZMİR TAHMİNLERİM - 4 MART

Birinci ayakta; çim pisti deliler gibi özleyen isimler var ve bunlar içerisinde favorim LADY LOPEZ'dir. Bu safkan baştan liderliği mi alacak yoksa GO SAHARK - MIA SAN MIA ikilisine göre konum belirleyerek 2.3.lükte mi gidecek emin değilim. Lakin düzlüğe sermayeli vaziyette çıkarsa bu rakipleri yanında kazanma ihtimali yüksektir.

 

NARAYAMA yarış hayatına çim pistte uzak farkla kazanarak başladı. Sonraki koşusunda çok kötü sürüldüğü için tabela dışı kaldı. Gerçi altıncı olmasına rağmen sergilediği performansı çok beğendim. Bugüne benzer rakiplerle karşılaşmış ve aynayı oldukça diri vaziyette geçmişti. Bugün hafif sıkletinin avantajıyla harika koşacaktır.

 

ROYAL UYGUR kumcu gibi gözüküyor ama çimde en az kumdaki kadar etkili olacaktır. Şayet sıkletinden olumsuz etkilenmezse sonlardaki etkili sprintiyle birinciliğe ulaşabilir.

 

KING MARS son derece potansiyelli bir isim. Kulvarından iyi çıkar ve yarış içerisinde güzel bir yer tutabilirse kesinlikle birincilik mücadelesinde yer alacaktır.
İkinci ayakta; rölanti tempoda geçmesini beklediğim ve denk güçteki isimlerin mücadelesinde; EMİNADAM, SUNGURLU, BÜTÜNAY, KUTLUŞAHIM ve DEMİRBARS'a ayrımsız biçimde şans veriyorum.Üçüncü ayakta; ilk şansı DARTAGNAN'a veriyorum. Onar ekürisinde bugüne kadar gördüğüm en narin safkan diyebilirim. Mücadele gücü neredeyse sıfır. O yüzden hiç sevmediğim bir safkan. Yalnız form durumu fena sayılmaz ve bu safkan yarış hayatında birincilik elde ederse bu 1200 metrede olur sadece. Ve sıkletinin 50 kg olması şart. Bugün için şartlar elverişli olduğundan ilk. sıradan önereceğim isimdir. Ama böyle narin bir safkana pek tabii güvenemem.

 

LOOK STAR, LIONEFE, KING OF UTKUN, DEMENTED, SÜPER BABA, ROCKY BOY ve AYVALIKATEŞİ rakiplerdir.

Dördüncü ayakta; favorim TUNCER'dir. Bazı safkanlar vardır ki ekonomik sürüşten hiç haz etmez. İşte onların başında TUNCER geliyor. Son koşusunda GÖKÇESTAR ile kapışması şarttı falan demiyorum ama TUNCER'i milimetrik sürmeye çalışıp kısa sprintle sonuca gitme isterseniz safkan kendisini yarışa vermez. G. Kocakaya böyle bir hata yaptığı için TUNCER'in son yarışını kesinlikle ölçü almıyorum. Bugün çok daha yüksek tempolarda gidip yarıştığı hissiyatını alacağı için TUNCER'in bambaşka bir kimliğe bürünmesini bekliyorum.

 

Umduğum performansı sergileyemezse kazanan KARDEŞCAN olur düşüncesindeyim.Beşinci ayakta; banko önereceğim isim KORDELYA olacaktır.

Bir önceki yarışında satış koşusunda mücadele edip yakın farklarla ikinci kalmıştı. Son yarışında ise dördüncü olmasına rağmen ikinci olduğu koşudan bile daha etkili bir performans sergiledi.

Bugün ÇERKEZ BEY'in liderliğinde düşük tempoda geçecek olan koşuda KORDELYA ön grup içerisinde gidip düzlükte yapacağı hücumlarla koşuyu lehine çevirerek kazanacaktır diyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.
Altıncı ayakta; ilk şansı AKDENİZ RÜZGARI'na veriyorum. TURBO MASALI, TAÇSULTAN, SILA SALIHA, TATLI KIZ gibi isimler koşunun süratlenmesi için yeterli olursa AKDENİZ RÜZGARI sonlardaki güçlü sprintiyle kazanmaya yakındır.

 

MELTEM RÜZGARI, SEMBOL TAY, TAÇSULTAN, BALBANU ve TURBO MASALI rakiplerdir.

 

 

 

 

 

ALTILI ŞABLONUM:

 

 

1. AYAK: 3,6,1,5

2.AYAK: 6,4,3,7,5

3.AYAK: 8,1,3,6,2,4,7,5

4.AYAK: 5,4

5.AYAK: 7

6.AYAK: 5,8,2,6,1,4

Yorum
#1 | umut51 - 01:01:33 - 05.Mart.2022
Avatar yok Tebrikler. Sayende tam 8 misli buldum. Günün zengini oldum.. İyi ki varsın..
#2 | MuRRaT - 00:12:02 - 05.Mart.2022
Avatar yok KRALL tebrikler emeklerine sağlık 👑
#3 | keyprado - 00:12:47 - 05.Mart.2022
Avatar yok Tebrikler üstadım
#4 | Modern - 23:11:41 - 04.Mart.2022
Avatar yok tebtikler usta
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*