ANTALYA TAHMİNLERİM - 4 MART

Birinci ayakta; denk güçteki isimlerin mücadelesinde favorim BEST OF FATOŞ'tur. Stili rakiplerine rağmen başlarda fazla yıpranmazsa bu rakiplerine direnme ihtimali yüksek.

 

TANGÜL HANIM, GRANDEUR ve STEEL EMPIRE rakiplerdir.

İkinci ayakta; ALESSANDRA Antalya pistini çok sevdi ve bugün şartlar yine lehine olduğundan bir kez daha kazanmaya yakındır. Net bir kaçağın olmadığı bu koşuda A. Çelik'ten liderlik hamlesi bekliyorum. ALESSANDRA inatçı yapısıyla rakiplerine direnip beyaz bayrak ayna yarışı izletebilir.

 

LUCKY JUSTEN, BAY ARTU, APRIL ONE ve MOURINHO şans verdiğim diğer isimlerdir.

Üçüncü ayakta; ikincilik serisine son vermesi için bundan iyi fırsat bulamaz sanırım ANGEL OF KINGDOM. Kısa sprinte sahip bir safkan olduğundan 51 kg sahaya çıkacak olması müthiş bir avantaj. Bu sıkletle sprintini daha uzun sürdürme imkanı bulacaktır. Zaten bugünde kazanamıyorsa bundan sonra işi zor. DOĞUBAYAZIT, ROTOVATÖR ve ASPARAGAS'ın sert tempoda liderlik uğraşı vererek başlayacakları koşuda ANGEL OF KINGDOM sonlardaki etkili sprintiyle birinciliğe yakındır.

 

Tek ciddi rakibi ise BLINDING LIGHT olacaktır.


Dördüncü ayakta; RED JUSTEN koşunun ve günün ağır favorilerinden fakat benim beğendiğim bir safkan değil. Dolayısıyla şans vermeyeceğim. OSIRIS bence grubun en iyi atı. Uzayan mesafe sorun yaratmazsa birincilik serisini sürdürebilir.

 

SERASTRO'ya da şans verme taraftarıyım. FOUR STROKE'un liderliğinde rölanti tempoda geçecek olan koşuyu önlere yakın takip ederse birincilik şansı artar.
Beşinci ayakta; ÖMÜR EVRİM sonları zayıf bir safkan olsa da bugün stili rakibi yokken, uygun sıkletinin avantajını kullanıp çıktığı gibi bitireibilir.

 

SERHAT FIRTINASI ve İLANLİ OĞLU rakiplerdir.Altıncı ayakta; İzmir'den formda gelen BUBO'nun ilk kez çıkacağı Antalya pistine uyum sağlaması halinde kazanması doğal netice olur.

 

CANIMKARDEŞİM ve TUNÇDAĞ en ciddi rakiplerdir.

 

Hatta önde boş kalma ihtimali bulunan BALMELDA'ya şans vermek gerekir.

 

 

 

 

ALTILI ŞABLONUM:

 

 

1. AYAK: 1,3,2,4

2.AYAK: 1,3,5,2,4

3.AYAK: 5,2

4.AYAK: 3,5

5.AYAK: 7,2,1

6.AYAK: 1,3,7,2

Yorum
#1 | Baris Goksu - 15:03:26 - 04.Mart.2022
Avatar yok @ umut51


TAŞAN - YÜKSELABİ ekürilerini tek yazabilirsiniz.
#2 | umut51 - 15:03:25 - 04.Mart.2022
Avatar yok plase ayağında yükselabi mi,yoksa özgenağa mı...kolay gelsin..şansın açık olsun
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*