İKİ BANKO - 25 ŞUBAT İZMİR

Birinci ayakta; favorim ALTIN ZELE'dir. Stili hiçbir rakibinin olmaması büyük avantaj. Yarış başlar başlamaz liderliği alıp tempoyu dilediği şekilde belirleyecek olan ALTIN ZELE ağır sıkletinden olumsuz etkilenmezse inatçı yapısıyla bu rakiplerine geçit şansı tanımayacaktır.

 

KÜŞİ, ESMERGÖZ ve AYDURU rakiplerdir.

 

 

 

-Riske girmek istemeyenler; LOLAN GÜZELİ, PORSUK KIZI ve AKÇATI yazabilirler.
İkinci ayakta; form durumunu beğendiğim BILLY KID en şanslı gördüğüm isimdir. Yarış süratli tempoda geçecek olsa bu safkanı tek bile önerebilirdim. AŞAN AŞAN'ın liderliğinde rölanti tempoda geçecek olan koşuyu BILLY KID önlere yakın takip ederse birincilik şansı yükselir.

 

Bu safkan kazanamazsa yarışın her türlü sonuca açık olduğuna inandığım için riske girmeyip tüm isimlere şans veriyorum. Sıralamam şablondadır.
Üçüncü ayakta; AGF tablosunun favorisi olan MAYME MOR benimde en şanslı gördüğüm isimdir. Kısa mesafede süratli tempoda geçen koşularda etkili performans sergileyen bir isim. Bugün PRENSES DURU ve DURANHAN'ın liderlik hamlesi yaparak süratlendirecekleri koşuda MAYBE MOR sabırlı biçimde sürülürse son 300'den sonra yapacağı akıcı sprintle kazanabilir.

 

MAYBE MOR kazanamazsa kimin kazanacağını kestirmek çok güç olduğundan bu koşuda da riske girmeyeceğim. Rakipler şablondadır.
Dördüncü ayakta; banko önereceğim isim SERT YILDIRIM olacaktır.

Ayağına inanılmaz seri bir isim. Üstün sürati sayesinde rakiplerini dağıtarak sonuca gidebiliyor. Son koşusunda liderliği bırakması çok doğru bir hamleydi. Zira sentetik pistte SAETTA ile inatlaşmak pek akıl işi olmazdı. Bugün ise kaba kumda yarışacağı için SERT YILDIRIM'ın stili rakiplerine aldırış etmeden liderliği alacağı görüşündeyim.

DEĞİRMNEDERE BEYİ, HARD FLOOD, AKSAKALLI ve LOOK STAR gibi isimlerin önünde liderliği almasını beklediğim SERT YILDIRIM'ın 1200 metrede yakalanmayacağını düşünüyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.

 

 

 

-Sıralı ikili için son koşusunda sizlere banko önerdiğim ve temiz bir koşu kazanan GURME'yi değerlendirebilirsiniz.
Beşinci ayakta; CAN KRAL süratli hiçbir ismin olmadığı bu koşuda liderliği alır ve kantarmada boğulmadan sürülürse bence beyaz bayrak ayna yarışı izletecektir.

 

İstikrarlı safkan BIG WINNER, son koşusunda aynayı inanılmaz diri vaziyette geçerken uzun mesafede başarılı olacağını net biçime gösteren TIDY WOMAN ve potansiyeline inandığım RAVELAS rakiplerdir.

Altıncı ayakta; banko önereceğim isim OĞLUM MUTLU olacaktır.

Bu AGF oranını hak ettiğini düşünmüyorum açıkçası. Program beni zorlamasa bu safkanı yıkardım. Biraz mecburiyetten tek atıyorum diyebilirim.

Baştan liderliği mi alacak yoksa süratli isimlerin arkasına yerleşip ön grupta bekleme mi yapacak bilemiyorum ama OĞLUM MUTLU'nun bir şekilde koşuyu lehine çevirmesini bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.

 

 

 

 

ALTILI ŞABLONUM:

 

 

1. AYAK: 2,4,6,1 / 5,3,7

2.AYAK: 2,6,4,3,1,5 / 8,7

3.AYAK: 5,6,2,7,1,3,8,4

4.AYAK: 2

5.AYAK: 3,1,10,6

6.AYAK: 2

Yorum
#1 | zelihakan - 22:10:45 - 25.Şubat.2022
Avatar yok 4 ayak sıralı ikili bahis için tşk bu tip programlarda günlerde altılıda daha değerli orandan kazanç oluyor
Emeklerine sağlık
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*