ÜÇ BANKO - 15 ŞUBAT KOCAELİ

Birinci ayakta; koşunun başlamasıyla birlikte AŞAN AŞAN liderliği alacak peşine LORD OF THE WINDS takılacak. Bu ikili tempoyu olabildiğince düşük tutup aralarına kimseyi sokmadan birincilik mücadelesi verebilirler.

 

Yarış beklediğimden erken süratlenirse ZİRKON, KING IS BACK, KUANPO, APRIL ONE, BABAROS ve BLACK ADLER devreye girebilecek isimlerdir.İkinci ayakta; kısa mesafeli sürat koşusunda favorim BARTH BOY'dur. PETER PANS DREAM, AVUKAT, ERTUHİ HAN gibi isimlerin liderlik hamlesi yaparak başlayacakları koşuyu bariyerde 3.4.lük civarında takip etmesini beklediğim BARTH BOY düzlüğe çıkıldıktan sonra yükselteceği temposuyla liderliği alarak kazanabilir.

 

BOSS TO POISON seri sprintini çok beğendiğim bir safkan. Bir yıldır yarışmıyor olsa da etkili dinçlik performansı sergileyerek rakiplerini mağlup edebilir.

 

PETER PANS DREAM, AVUKAT, DOLCE MOYE, KARAMÜRSELLİ, POWER SMELL ve HEROES şans verdiğim diğer isimlerdir.


Üçüncü ayakta; denk güçteki isimlerin mücadelesinde riske girmeyip birçok isme şans veriyorum. Sıralamam şablondadır.
Dördüncü ayakta; banko önereceğim isim KARDEŞCAN olacaktır.

Şöyle bir grupta bu safkan için yorum yapmaya gerek yok sanırım. Ekürisi KAPAKLICAN'ın tempo vereceği koşuda KARDEŞCAN etkili düzlük sprintiyle birinciliğe ulaşacaktır diyor ve banko olarak öneriyorum.Beşinci ayakta; banko önereceğim isim ADA KIZI olacaktır.

Form durumunu beğendiğim safkan sevdiği Kocaeli pistinde yarışacak. Burada katıldığı iki koşudanda birincilikle ayrıldı ADA KIZI.

Stili hiçbir rakibinin olmadığı koşuda liderliği alıp tempoyu dilediği şekilde belirleyecek olan ADA KIZI beyaz bayrak ayna yarışı izletecektir diyor ve banko olarak öneriyorum.

 

 

 

-Geniş kupon yapanlar; JAMMY JUSTEN ve SWEET HUMOR değerlendirebilirler.Altıncı ayakta; banko önereceğim isim PARANA olacaktır.

Bir önceki koşusunda oldukça cazip konumdayken bu safkanı ilk sıradan önerip şu yorumda bulunmuştum sizlere;

 

 

"çok cazip konumda olan PARANA favorimdir. Kesinlikle boş bir at olmadığını düşünüyorum. Böyle bir grupta bu kadar geride planda kalmasına şaşırdım doğrusu. Şayet baştan liderliği alıp düzlüğe sermayeli vaziyette çıkarsa sürprizi gerçekleştirebilir"

 

 

 

O gün çok ciddi preslere maruz kalmasına rağmen 16 lira ganyanıyla başarılı bir üçüncülük elde etti. Son koşusunda ise önde istediği tempoyu kurunca kazanırken zorlanmadı.

Bugün yine sevdiği pist ve mesafede yarışacak olan PARANA'dan bir beyaz bayrak ayna yarışı daha bekliyor ve banko olarak öneriyorum.

 

 

 

 

ALTILI ŞABLONUM:

 

 

1. AYAK: 1,6,8,4,9,3,2,10

2.AYAK: 3,6,7,1,2,4,11,8

3.AYAK: 8,3,1,4,7,2,6

4.AYAK: 4

5.AYAK: 1 / 2,6

6.AYAK: 4

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*