İKİ BANKO - 11 ŞUBAT İZMİR

Birinci ayakta; banko önereceğim isim GURME olacaktır.

Yarış hayatına harika bir başlangıç yaptıktan sonra bir takım sıkıntılar yaşayınca bir müddet beklentilerin uzağında kaldı. Son koşusunu çok beğendiğim için artık GURME'nin seri birincilikler elde edeceğine inanıyorum.

Bahsettiğim koşuda GURME rakiplerini yakaladıktan sonra özellike yarışın son 200 metresini kusursuz koştu. Gruba hakim olduktan sonra temposunu dahada arttırıp uzak farkla kazanması çok hoşuma gitti.

Bugün yine sevdiği pist ve mesafede lehine şartlarda mücadele edeceği için GURME'nin bugünde kazanacağı görüşündeyim. Liderliği hangisi alır bilemiyorum ama AKSAKALLI, DÖKERBOSS ve TURGAYBAŞKAN üçlüsü koşuya GURME'nin istediği tempoyu vereceklerdir. Hafif sıkletinin sağlayacağı avantajla GURME özellikle son 300'den sonra yapacağı etkili sprintle yine kazanacaktır diyor, günün bankosu olarak öneriyorum.

İkinci ayakta; satış koşusunda riske girmeyip tüm isimlere şans verip, cazip bir sonuç oluşmasını beklemek bana mantıklı geldi. Sıralamam şablondadır.
Üçüncü ayakta; günün en zorlu koşularından biri. Yeni ilgililerinde farklılaştığını henüz ilk yarışında gösteren MYTHMAKER liderliği baştan alırsa bir kez daha kazanabilir.

 

Bu safkan umduğum performansı sergileyemezse kimin kazanacağını kestirmek güç olduğundan bu koşuyu kapatıyorum. Sıralamam şablondadır.Dördüncü ayakta; her ne kadar yaşı ilerlemiş olsa da son koşusunu çok beğendiğim için ALPTUĞHAN'ı sizlere ilk sıradan önereceğim. Aleyhine gidişata rağmen yaptığı etkili sprintle ikincilik elde eden ALPTUĞHAN yine rölanti tempoda geçecek bir koşuda yarışacak olsa da sıkleti hafiflediği için kazanmaya yakındır.

 

İstikrarlı safkan ATİK ATİK ön grup içerisinde gidip düzlük boyu sergileyeceği sprintle kazanabilir.

 

GÖKÇESTAR bugünde önde boş kalacağından bir kez daha beyaz bayrak ayna yarışı izletebilir.Beşinci ayakta; harika bir performans sergilemesini beklediğim ve ilk sıradan önereceğim isim VICTORINA'dır. Düşük tempoda geçecek olan koşuyu 2.3.lükte takip edip düzlük boyu sergileyeceği uzun sprintle kazanmasını bekliyorum.

 

Ayağına seri hiçbir ismin olmadığı bu koşuda SERPİNTİ büyük ihtimalle önde bomboş kalacak. Dolayısıyla beyaz bayrak ayna yarışı izletebilir.

 

Koşu beklediğimden erken süratlenirse KARA MAÇA son sözü söyleyebilir.Altıncı ayakta; banko önereceğim isim CANIM ÇITIR olacaktır.

Çim - kum ayırt etmeden oldukça istikrarlı yarışlar yapan safkan bugün belkide hayatının en uygun grubunda yarışacak. AGF oranı çok yüksek bir isme M. Çiçek bindiğinde genelde uzak dururum ama bu safkanı ne yaptıysa yıkamadım.

Düşük tempoda geçecek olan koşuyu önlerde takip edip düzlük boyu sergileyeceği sprintle kazanacağını düşünüyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.

 

 

 

 

 

ALTILI ŞABLONUM:

 

 

1. AYAK: 7

2.AYAK: 7,2,8,3,6,4,1

3.AYAK: 1,3,2,7,6,5,4,8

4.AYAK: 3,1,2

5.AYAK: 4,2,6

6.AYAK: 1

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*