SAĞLAM BANKOLAR - 23 KASIM ADANA

YEDİLİ PLASE ŞABLONUM:

 

1.AYAK: 3

2.AYAK: 3,8,9,10,11

3.AYAK: 2,5,12

4.AYAK: 1,2,6,7

5.AYAK: 6

6.AYAK: 1

7.AYAK: 2Birinci ayakta; favorim ALLÖŞŞŞ'tür. Bugün ön grupta gidecek isimler var ama net bir kaçak yok. Şayet ALLÖŞŞŞ baştan öne düşüp tempoyu belirleyen isim olursa beyaz bayrak ayna yarışı izletebilir.

 

ZIDA koşuyu önlerde kabulleneceği için gidişat avantajına sahip bir başka isim. Sıkleti de uygun olduğundan harika koşacaktır.

 

ONYEKURU sonlardaki etkili sprintiyle kazanmıştı son koşusunda. Bugünde koşu süratli tempoda geçerse yine iddialı olur.

 

AKINZADE ile IGUAZU FALLS'ta formdalar ve etkili biniciler idaresinde yarışacaklarından şans vermek gerek.

 

 

 

-Büyük kupon yapanlar; IP MAN, CANDEMİR, ARSLANHAN ve KING OF SOLID ekleyebilirler.

İkinci ayakta; gücü sınırlı vasat isimlerin maidena veda etme mücadelesinde birçok isme şans veriyorum. Sıralamam şablondadır.


Üçüncü ayakta; ilk şansı HIZLIYSAN YAKALA'ya veriyorum. Stili rakiplerine rağmen bir şekilde liderliği alabilir ve düzlüğe en önde çıkarsa bu safkanı yakalamak bir hayli zor olur.

 

ŞENATİK, YÜCEL, AL TEPECİKLİ, GÜNKUT, SARRAFBABA ve YUNUSŞAH rakiplerdir.

Dördüncü ayakta; banko önereceğim isim GUİLLOTİNE olacaktır.

Yarış hayatına Ankara'da kazanarak başlayan safkan kolay bir galibiyet elde etmiş ve ilerisi için ümit vaat etmişti.

Bugün sevdiği pist ve mesafede lehine şartlarda yarışacağını görüyoruz. Dolayısıyla ikide iki yapmaması için hiçbir sebep yok.

Birçok ismin liderlik hamlesi yaparak başlayacağı koşuda GUİLLOTİNE düzlükte yapacağı etkili bindirmeyle bugünde birinciliğe ulaşacaktır diyor ve günün ikinci bankosu olarak öneriyorum.
Beşinci ayakta; banko önereceğim isim SER CANAN olacaktır.

Bu safkanın kazabilmesi için 1200 metre kumda, çok uygun grupta ve rölanti tempoda geçen bir koşuda yarışması şart. Bugünde istediği tüm koşullar oluşmuş durumda. Zaten bugün kazanıp maidena veda edemezse bir daha kazanamaz.

KIZIM KUMRU'nun liderliği almasını beklediğim koşuyu 2.likte takip edecek olan SER CANAN düzlükte arttıracağı temposuyla liderliği alıp kazanacaktır diyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.Altıncı ayakta; banko önereceğim isim INVINCIBLE KNIGHT olacaktır.

Bugünkü bültenin para vermeyeceğini düşündüğüm için ufak bir şablon önerdim. Şayet tek bankolu bir kupon oluşturacak olsaydım günün ağır favorilerini yıkıp kuponu INVINCIBLE KNIGHT'a getirirdim. Evet bu safkanda favori ama aldığı % 45'li oran az bana göre. Son koşusunun ardından böyle bir grupta % 60 çıkmasını beklerdim.

Neyse yarışa dönecek olursak koşuyu 2.3.lükte takip edecek olan INVINCIBLE KNIGHT düzlükte binicisinin teşviğine ihtiyaç duymadan kolay tempoda farkı açarak kazanacaktır diyor ve günün bir başka bankosu olarak öneriyorum.

ALTILI ŞABLONUM:

 

 

1. AYAK: 3,10,8,9,11 / 1,2,12,7

2.AYAK: 5,2,12,1,7,9,4

3.AYAK: 2,1,6,7,4,5,3

4.AYAK: 6

5.AYAK: 1

6.AYAK: 2

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*