KOCAELİ TAHMİNLERİM - 26 MART

Birinci ayakta; önde boş kaldığı zaman ne kadar etkili olduğunu son koşusunda bir kez daha gösterdi BEORNET. Bugün yine şartlar lehine. Stili tek bir rakibi bile yokken BEORNET A. İnci idaresinde bir kez daha beyaz bayrak ayna yarışı izletebilir.

 

OĞLUM ANIL grubun şüphesiz en güçlü ismi. Yarış bir şekilde beklediğimden erken süratlenirse sonlarda etkili hücumlarıyla rakip tanımayacaktır.

 

Kazandığı son koşu dahil çok vasat performanslar sergileyen VALIANT KING'e sırf potansiyelli orijinin hatırına şans vereceğim.

 

 

 

-Geniş kupon yapanlar; KING WINNER, PARSALI ATAKHAN, OĞLUM BARIŞ, EFARİSTO ve FRANKENSTEIN'ı değerlendirebilirler.

İkinci ayakta; yarış atına benzeyen beş isim var. Bunlara ayrımsız biçimde şans verirsek bu koşuyu geçeriz diye düşünüyorum. Sıralamam; TUMBUL HÜSEYİN, ATİKÇİÇEĞİ, MEMDUHA HANIM, GENÇ MİMAR ve YILKUT şeklindedir.

Üçüncü ayakta; banko önereceğim isim ASLANSOYLU olacaktır.

Daha önceki yorumlarımda bu safkan için Kocaeli kumuna bayıldığını belirtmiştim. Bugün yine sevdiği piste çıkıyor ve rakipleri son derece müsait.

Muhtemelen YETİM ALİ liderliği alacak ve koşu çok düşük tempoda geçecek. Yarışı ön gruba yakın 3.4.lük civarında takip etmesini beklediğim ASLANSOYLU düzlükte arttıracağı temposuyla rakiplerine hakim olarak kazanacaktır diyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.


Dördüncü ayakta; banko önereceğim isim QUEEN OF PROTI'dir.

Normalde start sorunu olan isimler AGF tablosunda bu kadar yüksek oynanmışken güvenmem fakat QUEEN OF PROTI son yarışlarında sırasıyla 1 boy, 4 boy ve 10 boy geç çıkmış. Bugün öyle bir grupta yarışacak ki 10 boy geç çıksa bile bu sorun olmayacaktır. Çünkü yarış düşük tempoda geçeceği için grubu yakalarken gücünü harcamayacak.

Sonuç olarak QUEEN OF PROTI'yi böyle bir grupta tabiki yıkmayacağım. Bankomdur.
Beşinci ayakta; VEDADO için henüz maidenken uzun mesafeli tempo koşularında iyi sonuçlar elde edeceğini söylemiştim. Nitekim uzuna çıktıktan sonra bambaşka bir kimliğe büründü. Bugün HEMAN ve PRINCESS NAZOM'un tempo vereceği koşuyu 3.lükte takip edecek olan VEDADO'nun ağır sıkleti sprun yaratmazsa kazanacaktır.

 

Bu safkan birinci olamazsa kimin kazanacağını kestirmek güç olduğundan tüm isimlere şans veriyorum.Altıncı ayak; günün en zor koşularından. Kimi elersek onun kazanacağı türden bir yarış. Oluşturduğum sıralama şablondadır.

 

 

 

 

ALTILI ŞABLONUM:

 

 

 

1.AYAK: 1,5,7 / 4,10,6,9,8

2.AYAK: 7,10,1,12,9

3.AYAK: 1

4.AYAK: 3

5.AYAK: 1,3,4,2,7,5,6

6.AYAK: 4,7,5,2,1,10,6,8,12,9

Yorum
#1 | Engin - 20:08:14 - 26.Mart.2021
Avatar yok Tebrikler...
#2 | elgon10 - 19:07:45 - 26.Mart.2021
Avatar yok Tebrikler ve Tesekkurler Reis .Başarilarin daim olsun.
#3 | korcan - 19:07:28 - 26.Mart.2021
Avatar yok Tebrikler baris sezonla beraber formun super 🧿
#4 | tahatay - 19:07:40 - 26.Mart.2021
Avatar yok Tebrikler ve teşekkürler Barış bey, maalesef buruk bir kazanç oldu,yarış 12 nin hakkiydi.basarilariniz daim olsun...
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*