İSTANBUL TAHMİNLERİM - 27 ŞUBAT

Birinci ayakta; GOLDENPASS'in liderliği alacağını bilsem kesinlikle bankom olurdu. Net bir kaçağın olmadığı bu yarışta H. Karataş GOLDENPASS ile kulvar avantajını kullanıp tempoyu belirleyen isim olursa bence bu rakiplerine direnecektir.

 

PEEAKABOO, YAMANBEY ve KARA YAŞAR rakiplerdir.

















İkinci ayakta; denk güçteki dişi safkanların birincilik mücadelesinin her türlü sonuca açık olduğuna inandığım için birçok safkana şans veriyorum. Sıralamam şablandadır.




















Üçüncü ayakta; yarış hayatına dördüncülükle başlayan VINCITORE'nin sergilediği performansı beğenmiştim. Kötü sürülmesine rağmen tabela içerisinde yer bulabilmesi kısa süre içinde maidena veda edeceğini işaret ediyor. Bugün önlere yakın konumlanır ve bariyere yakın koşarsa kazanması doğal sonuç olur.

 

Grubun tecrübeli ve istikrarlı ismi I WANNE LEAVE en ciddi rakiptir.



















Dördüncü ayakta; banko önereceğim isim ÇİRÇUZ olacaktır.

Sevdiği pist ve mesafede uyumlu binicisi idaresinde yarışacak olan safkanın seriyi bozmayacağına inanıyorum. G. Kocakaya idaresinde sentetik pistte bugüne kadar üç kez yarıştı ve hepsini kazandı.

Bugün BEKLENEN'in uygulayacağı taktiğe göre konum belirlemesini beklediğim ÇİRÇUZ'dan yine birincilik bekliyor ve banko olarak öneriyorum.



















Beşinci ayakta; NAKIŞ uzun mesafede çok başarılı yarışlar yapıyor. Koşunun süratli tempoda geçeceğini bilsem tek bile önerebilirdim fakat muhtemelen çok düşük bir tempo olacağından sprinter NAKIŞ'ı ilk sıradan önermekle yetineceğim.

 

ALTINKAPLI baştan liderliği alırsa çıktığı gibi bitirme ihtimali yüksek.

 

ATAÇHAN son yarışında bugünkü binicisi tarafından berbat sürülmesine rağmen çok başarılı bir performans sergileyerek üçüncü oldu. Bu kez daha kontrollü sürülürse kazanabilir.

 

MUZOBABA ve SÜPERMEN'i de formda binicileri hatırına şablonumda bulunduracağım.


















Altıncı ayakta; sergiledikleri performans üst düzey olmasa da bu gruptan farklı olan BABA SADIK, KIZIL ASLAN ve LIBERTALIA üçlüsüne ayrımsız biçimde şans veriyorum.

 

 

 

 

ALTILI ŞABLONUM:

 

 

 

1.AYAK: 8,9,3,7

2.AYAK: 8,10,3,5,2,1,4,6,7,9

3.AYAK: 8,4

4.AYAK: 6

5.AYAK: 5,2,3,4,6

6.AYAK: 1,6,10

Yorum
#1 | kafkaf - 01:01:40 - 28.Şubat.2021
Avatar yok tebrikler...Daha büyüklerine inşallah...
#2 | elgon10 - 23:11:39 - 27.Şubat.2021
Avatar yok Tebrikler reis
başarıların daim olsun inşallah
#3 | Engin - 23:11:59 - 27.Şubat.2021
Avatar yok Tebrikler..
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*