KOCAELİ TAHMİNLERİM - 12 OCAK

Birinci ayakta; detaylı bir çalışmama yapmama rağmen maalesef bu koşudan hiçbir şey anlamadım. Çalışmama göre 6-7 at çıktı ama program çok zorlu olduğundan ilk ayağa çok at yazarak başlama şansım yok. Dolayısıyla risk alıp dört isimle bu koşuyu geçmeye çalışacağım.
Net bir kaçağın olmadığı ve düşük tempoda geçmesini beklediğim koşuda ÖZGEYEL, DEĞER, İNCİLİ ZEHRA ve ŞENYÜCE ayrımsız biçimde şans verdiğim isimlerdir.İkinci ayakta; günün zorlu koşularından. Bu yarışta favorim ULTRA'dır. Stili rakibi HİMAYUN'dan olumsuz etkilenmezse çıktığı gibi bitirebilir.

PEKSOYUNOĞLU, ÇOK YAKIN, SERDENGEÇER, AKDENİZ FIRTINASI, CAHİT AĞA, BUĞULU GÖZ ve MİLYONER rakiplerdir.


Üçüncü ayakta; UZUN BEY uzun bir aradan sonra nihayet önde boş kalacağı bir grup yakalamış. Bu safkan baştan liderliği alıp düzlüğe sermayeli vaziyette çıktığında kendisine hakim olabilmek çok güç. A. İnci idaresinde beyaz bayrak ayna yarışı izletme ihtimali yüksek.

HÜRSEV, GÜÇLÜKAN ve CİĞERPARE rakiplerdir.

Dördüncü ayakta; banko önereceğim isim VEDADO olacaktır.
Son yarışında baştan liderliği alıp tempoyu belirledi ve düzlüğe çıkıldıktan sonra yakalanır gibi olsa da hiçbir teslim olmadı ve sonlarda tekrardan temposunu yükseltip kazanmayı bildi.
Uzun mesafe tempo koşularında bu taktikle çok başarılı olacağı görüşündeyim. Bugün 1800 metrede önde yalnız kalacağı bir grup yakalamış.
Düzlüğe lider vaziyette çıkmasını beklediğim VEDADO'nun hiçbir yerde pes etmeyip bir kez daha kazanmasını bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.
Beşinci ayakta; SUVLA POINT gruptan üstün olduğu için AGF tablosunda % 70 çıkmış fakat bu safkanın zaman zaman kulvarından çıkmadığını unutmamak gerek. Mesela son dört koşusunun ikisinde hiç başlamadı. Bu tipteki safkanları tek yazmak çok riskli.
Benim favorim OVER ALL'dur. Rahatlıkla liderliği alıp tempoyu belirleyecek olan safkan çıktığı gibi bitirerek birçok kuponu yatırabilir.

Pek tabi SUVLA POINT'sız olmaz. Kulvarında 4-5 boydan fazla oyalanmazsa bu rakiplerini mağlup etmesi doğal netice olur.


Altıncı ayakta; takip atlarımdan MORO KRIS öncelik vereceğim safkandır. HOLOSKO'nun liderliği alacağı koşuda ATIBA rakibine pres uygular ve tempoyu yükseltirse MONO KRIS'ten etkili bir sprint izleriz. Favorimdir.

ATIBA, GRIM, PAMUK BABA, JIMMY JIB, BEYZADEM, KOCA SEYİD, STRATA ve BERDAR rakiplerdir.

 

 

 

ALTILI ŞABLONUM:1. AYAK: 9,4,8,12
2. AYAK: 7,11,6,5,9,2,1,3
3. AYAK: 1,5,3,7
4. AYAK: 4
5. AYAK: 2,4
6. AYAK: 10,6,7,2,12,9,8,11,3


Yorum
#1 | elgon10 - 22:10:32 - 12.Ocak.2021
Avatar yok Tebrikler Reis yine
kaliteni konuşturarak çok kolay yakaladın başarıların daim olsun
#2 | Engin - 22:10:31 - 12.Ocak.2021
Avatar yok Tebrikler...
#3 | Temelhan - 22:10:51 - 12.Ocak.2021
Avatar yok Tebrikler basarin daim olsun reis..
#4 | tahatay - 22:10:07 - 12.Ocak.2021
Avatar yok Tebrikler Barış bey...👏👏👏
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*