HEDEF PROGRAM - 30 ARALIK İSTANBUL

Birinci ayakta; YETİM ALİ kazanmaya yakın gördüğüm isimdir. ATLIBEY'in çok ciddi preslerine maruz kaldığı için yüzde yüz kazanması gereken bir koşudan ikincilikle ayrıldı son yarışında. Aynı pist ve mesafede bu kez H. Karataş idaresinde yarışacağını görüyoruz. ÖNCÜPINAR'ın liderliği alacağı koşuyu ÇELİKMAN ve ARSLANTURBO gibi isimlerle birlikte ön grupta takip edecek olan YETİM ALİ düzlüğe çıkıldıktan sonra yapacağı sprintle rakiplerine hakim olarak kazanmaya yakındır.

 

ARSLANTURBO en son sentetik pistte yarıştığında son 150 metreye kadar birincilik mücadelesinin içerisinde yer alıp üçüncü olmuştu. Uygun grupta, lehine gidişatta yarışacağı için harika koşacağına inanıyorum.

 

ACIDİLLİ FATİH'in son yarışı ölçü değil çünkü grup koşuda mücadele etti. Sevdiği sentetik pistte, uygunlaşan rakiplerle mücadele edeceği için son ana kadar birincilik mücadelesi içerisinde olmasını bekliyorum.

 

ÖNCÜPINAR ağır sıkletinden olumsuz etkilendiği için dördüncü kaldı son yarışında. Bugün beyaz bayrak ayna yarışı izletebilir.

 

Yarış beklediğimden erken süratlenirse H. Çizik idaresinde ÇAKMAKŞAH'tan sonlardan etkili bir sprint izleriz.

 

 

 

-Sağlam kupon yapanlar; HERGELE, ÇELİKMAN, YOLDAŞHAN ve ALTIN SUYU yazarak bu koşuyu kapatabilirler.
İkinci ayakta; grupta ALOYSHA dışında tutarak yazdığım bir başka isim yok ama ALOYSHA'nın da güvenilecek bir yanı yok. Çünkü ciddi sorunlarla boğuşuyor ve ne zaman nasıl bir performans sergileyeceği meçhul. Yarışın başlamasıyla birlikte muhtemelen YOLKIRAN liderliği alacak peşine SELÇUKLUBEYİ ve GUBAZ ikilisi takılacak. ALOYSHA gününde olduğu vakit koşuyu kolay tempoda 3.4.lükte takip etme ve düzlükte binicisinin teşviğine başarıyla karşılık verme özelliğine haiz bir safkan. Dolayısıyla birinciliğin en güçlü adayıdır.

 

ALOYSHA umduğum performansı sergileyemezse kimin kazanacağını kestirebilmek mümkün gözükmediğinden riske girmeyip bu ayağı kapatıyorum. Sıralamam şablondadır.

Üçüncü ayakta; banko önereceğim isim LITECOIN olacaktır.

Onyedi gün önce hemen hemen benzer rakiplerle karşılaştı ve boyun farkıyla ikinci kaldı LITECOIN. Sonlarda çok etkili gelen safkan 1-2 aksiyon daha olsa kazanmıştı.

Bugün mesafe 100 metre kısalmış ama LITECOIN için kesinlikle dezavantajlı bir durum değil. Çünkü bir anda ivmelenebiliyor safkan. Üzerinde G. Kocakaya olması da bir başka artısı.

Koşuyu 5.6.lık civarında takip edecek olan LITECOIN düzlüğe çıkıldıktan sonra yapacağı etkileyici sprintiyle rakiplerine hakim olup kazanacaktır diyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.

 

 

 

-Geniş kupon yapanlar; CAGNER'i değerlendirebilirler. Bu safkanın hem A. Kurşun'dan kurtulmasını hemde önde boş kalacacağı bir grup yakalamasını kolluyordum. Nihayet ikisi birden gerçekleşmiş. Yarışın başlamasıyla birlikte dışarıdan yüklenip TANERHAN önünde liderliği almasını beklediğim CAGNER düzlüğe sermayeli vaziyette çıkacağı için rakiplerine direnebilir.

Dördüncü ayakta; ikidir MALONES karşısında çaresiz kalan FLASHING GIRL'un artık bu yarışla birlikte bir reaksiyon göstereceğine inanıyorum. Maalesef yarış rölanti tempoda geçecek gibi gözüküyor ama FLASHING GIRL sağlıklı durumda olduğu vakit düşük tempoda bile bitirici son verebilen nadide bir kısrak olduğundan favorimdir.

 

MALONES düşük tempoda geçecek olan koşuyu 2.likte takip edecek ve düzlük boyu sergileyeceği sprintle birincilik serisini sürdürebilir.

 

LEGEND OF LOVE alt grup atı gibi gözükse de müthiş bir gidişat avantajına sahip olduğundan bugün bence çok ters bir yarış yapacaktır. G. Kocakaya idaresinde beyaz bayrak ayna yarışı izletmesi benim adım sürpriz sonuç olmaz.

 

PRIOR da bu tarz gruplarda daima söz sahibi olabilecek son derece kaliteli bir kısrak. Bariyerde 3.lükte gidip son 300'den sonra sıklaştıracağı hücumlarla koşuyu lehine çevirebilir.

Beşinci ayakta; banko önereceğim isim ZABUN olacaktır.

Çimde de fena yarışlar yapmıyor ama adeta sentetik pist için yaratılmış bir safkan. Yarın AGF tablosunda oranı ne çıkacak bilemiyorum ama sapasağlam bankodur benim gözümde.

JETTAY'ın liderliği alacağı LUMINESCENCE ve MISS ELENI'nin takipte olacağı koşuyu gerilerde takip edecek olan ZABUN düzlükte yapacağı harika sprintle bu uygun rakiplerinin yanında kazanmayı bilecektir diyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.
Altıncı ayakta; MERSİNLİ kesinlikle gruptan farklı kaliteye sahip bir isim. Çok kalabalık bir grup olmasına rağmen süratli bir safkan göremedim yarışta. Dolayısıyla MERSİNLİ yarışın başlamasıyla birlikte dışarıdan doldurup önlerde konumlanabilirse bence işini kolaylaştırır. S. Boyraz idaresinde kapanışı yapan safkan olmaya yakındır.

 

KIVANÇ, FREE BIRD, CENTENARIO ve YELLOW STONE rakiplerdir.

 

VIA VENETO'yu şablon fiyatından dolayı dışarıda bıraktım. Tüm programda elemek durumunda kaldığım tek isimdir.

 

 

 

ALTILI ŞABLONUM:

 

 

 

1.AYAK: 7,4,3,2,1 / 9,8,5,6
2.AYAK: 7,1,8,9,6,12,11,4,3,5,2,10
3.AYAK: 6 / 1
4.AYAK: 1,2,7,8
5.AYAK: 2
6.AYAK: 2,6,9,11,14

Yorum
#1 | yorur - 04:04:06 - 31.Aralık.2020
Avatar yok Tebrikler.ÇOK inandığınız oyunlara bu şekilde Hedef program başlığı atarsanız iyi olacağı kanaatindeyim.Saygılar.
#2 | Temelhan - 01:01:51 - 31.Aralık.2020
Avatar yok Tebrikler başarilarin daim olsun. Daha büyuklerine
İnşallah 👃
#3 | Engin - 19:07:27 - 30.Aralık.2020
Avatar yok Tebrikler...
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*