İSTANBUL TAHMİNLERİM - 13 ARALIK

Birinci ayakta; favorim LUMINESCENCE'tir. İnanılmaz iyi durumda olmasına rağmen bunu uzun süredir yarışseverlere gösteremiyor. 4-5 yarıştır çok büyük şanssılıklar yaşıyor yada binicileri berbat sürüşler yapıyor. Bu sebeple bugün çok geri planda kalmış ama dediğim gibi safkan oldukça iyi durumda. Kulvarından iyi çıkıp JETTAY'ın önünde liderliği almasını beklediğim LUMINESCENCE'ten beyaz bayrak ayna yarışı izleyebiliriz. Favorimdir.

 

GOLD POLAT, AĞRI KASIRGASI, HARPUT RÜZGARI, UĞUR BUBAM, HONORABLE ve SEMERKANT rakiplerdir.
İkinci ayakta; ÖZGÜNSTONE adeta bütünleştiği binicisi G. Kocakaya ile sahaya çıkacak ve bu tip gruplarda favori olmayı sonuna kadar hak ediyor. Rölanti tempoya aldırış etmeden en geride gidip sonlardaki akıcı sprintiyle büyük bir fark kapayıp kazanmayı başarabiliyor. Tıpkı son yarışında olduğu gibi. Bugünde düşük tempoya rağmen sabırlı biçimde bekleyecek ve şayet safkan günündeyse sonlardaki seri sprintiyle bir kez daha kazanmayı bilecektir.

 

SİNGAPUR kesinlikle ihmal edilmemesi gereken bir isim. Evet 151 günlük arası var ama hazırlıkları yeterli seviyede gözüküyor. ZOR ZAMAN ve KAZDAĞI ikilisinin önünde liderliği almasını beklediğim SİNGAPUR beyaz bayrak ayna yarışı izletebilir.

 

 

 

-Büyük kupon yapanlar; rölanti tempoda geçecek olan koşuyu ön grupta takip edeceği için gidişat avantajına sahip diyebileceğim KAZDAĞI, son yarışıyla birlikte geri dönen BİR ÖMÜR ve hafif sıkletiyle bu tarz gruplarda söz sahibi olan BAWEPİR'i değerlendirebilirler.
Üçüncü ayakta; KRAL ÖMER kesinlikle maiden atı değil. Son iki koşusunda ağır sahada mücadele edince düzgün aksiyon yapamadı ve bundan dolayı kazanamadı. Seneye normal çimde çok iyi yarışlarını izleyeceğiz. Sentetik pistte de böyle uygun grubu yakalamışken etkili düzlük sprintiyle kazanması doğal sonuç olur.

 

TIME IS NOW şampiyon ROKOKO'nun yavrusu olduğu için potansiyeli yüksek bir safkan. Son koşusunda yaptığı etkili sprintle başarılı bir ikincilik elde etti. Her yarış üzerine katarak ilerleyeceğini hesaba kattığımız vakit bugün çok şanslı olduğu aşikar.

 

MODA'nın ben ilk koşusunu çok beğendim. Bugün mü olur yoksa bir sonraki koşusunda mı olur bilemiyorum ama maidena en kısa sürede veda edecektir.

 

CAGNER kulvarından düzgün çıkarsa PASSION RUNNER önünde liderliği alıp önde boş kalacağından çıktığı gibi bitirebilir.

 

LITECOIN etkili binicisi H. Çizik idaresinde şans verilmeyi hak eden bir başka isimdir.

 

ANCK SUNAMUN ve PASSION RUNNER'ı da ilave ederek sonraki koşuya geçiyorum.


Dördüncü ayakta; banko önereceğim isim CEVHER olacaktır.

Baştan liderliği alıp düzlüğe yalnız başına çıkmayı seven atların başında geliyor. Bunu başarabildiği koşularda maksimum performans sergilemiştir CEVHER. Dolayısıyla lehine şartları yakaladığı vakit banko olarak güvenmeyi mantıklı buluyorum bu isme.

Bugün kendisini yakın takip edecek hiçbir rakibi yokken CEVHER'in baştan alacağı liderliği yarışın sonuna kadar koruyup az farklada olsa kazanacağına inanıyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.

Beşinci ayakta; REAL QUEEN bir takım şanssızlıklar yaşamamış olsa kendisini çok daha farklı yerlerde görürdük. Bu gruptan fazlasıyla üstün bir isim. 133 günlük arası olsa da kalitesine inandığım safkan bence böyle bir grupta favori olmayı hak ediyor. Daha önce sentetik pistte bir kez koşup kazanma başarısı gösteren REAL QUEEN kondisyon sorunu yaşamazsa kazanmayı bilecektir.

 

SAETTA'nın liderliği alacağı koşuyu 2.likte takip edip düzlükte arttıracağı temposuyla sonuca gitmeye çalışacak olan VAHŞİ KIZ en ciddi rakiptir.

 

Verdiği aradan sonra bir yarış görüp kondisyon açığını gideren MINDHUNTER'da bugün farklı bir yarış yapacaktır.
Altıncı ayakta; ilk şansı KESKİNŞAH'a vereceğim. Çünkü üzerinde A. Çelik var. Evet A. Çelik şartlı ve handikap koşularda hiç konsantre olmadan at biniyor ama iş grup koşu kolunca dersine daima iyi çalışıyor. Bugün KESKİNŞAH ile liderliği alıp rakiplerini rölanti tempoda uyutup çıktığı gibi bitirebilir.

 

GÜLHATMİ, FERİT BABA, HIZLI AHMET ve SANCAR rakiplerdir.

 

 
NORMAL ŞABLONUM:

 

 

 

1.AYAK: 2,5,7,8,9,4,10
2.AYAK: 4,8
3.AYAK: 2,7,4,1,3,8,9
4.AYAK: 2
5.AYAK: 4,1,6
6.AYAK: 4,9,2,3,6

 

 

 

GENİŞ ALTILI ŞABLONUM:

 

 

 

1.AYAK: 2,5,7,8,9,4,10
2.AYAK: 4,8 / 2,11,7
3.AYAK: 2,7,4,1,3,8,9
4.AYAK: 2
5.AYAK: 4,1,6
6.AYAK: 4,9,2,3,6

Yorum
#1 | ersal - 12:12:02 - 14.Aralık.2020
Avatar yok Tebrikler 🍾
#2 | Temelhan - 19:07:47 - 13.Aralık.2020
Avatar yok Tebrikler başarin daim olsun reis..
#3 | erdoganaci - 19:07:30 - 13.Aralık.2020
Avatar yok abim şahanesin
#4 | dixon52 - 19:07:55 - 13.Aralık.2020
Avatar yok Tebrikler kralım, süper tahminler her zamanki gibi.
#5 | imparator - 19:07:06 - 13.Aralık.2020
Avatar yok hey maşallah kardesime her zamanki gibi bir kez daha helal olsun durmak yok devam devam devam
#6 | tahatay - 19:07:12 - 13.Aralık.2020
Avatar yok Barış bey sayende bahis hayatımın en büyük ikramiyesini alacağım,en son yakalattigin 21bin TL di sanıyorum,yetistiremedigim için yatiramamistim,aboneliğimi ilk gününden beri verdiğin kuponların aynısını yatırdım hep,sonunda yakaladık,emeğin ödenmez çok teşekkürler, maşallah...
#7 | Engin - 19:07:59 - 13.Aralık.2020
Avatar yok Hayırlı olsun...
#8 | zelihakan - 19:07:47 - 13.Aralık.2020
Avatar yok her zaman söylüyorum söylemeyede devam edeceğim at yarışında farlısın gerçekten emeklerine sağlık
#9 | elgon10 - 19:07:42 - 13.Aralık.2020
Avatar yok Tebrikler Reis Süper ötesi kurgu
#10 | Hira35 - 18:06:35 - 13.Aralık.2020
Avatar yok Tjk e.bayi yüzünden oynayamadım..olsun sitedeki herkese hayırlı olsun..
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*