İZMİR TAHMİNLERİM - 5 ARALIK

Birinci ayakta; CITRON'u rakiplerine oranla çok daha şanslı görüyorum. Safkanın övebileceğim bir yanı yok aslında sadece gidişat analizime güveniyorum. Grup çok kötü olunca geriden etkili sprint gelmiyor. Bugünde liderliği alan safkanın kazanacağı görüşündeyim. Liderlik hamlesinide CITRON'dan beklediğim için ilk ayağın kazananı olmasını bekliyorum.

 

Rakipleri sırasıyla şablondadır.

İkinci ayakta; banko önereceğim isim GÜRDENLİ olacaktır.

Henüz maiden bir isim olsa da potansiyelli bir safkan. Son koşusunda sergilemiş olduğu performansla ilk yarışını büyük ihtimalle kazanır diye notlarıma almıştım. Bugün hafif sıkletiyle uygun bir grupta yarışacak.

RODRIGUEZ'in liderliği alacağı koşuda GÜRDENLİ düzlüğe çıkıldıktan sonra yapacağı sprintle rakiplerine hakim olup kazanacaktır diyor ve banko olarak öneriyorum.
Üçüncü ayakta; ALPDAĞI ayağına inanılmaz seri bir isim. Bu özelliği sayesinde kendisini kısa mesafeli koşularda yakalamak pek mümkün olmuyor. Tıpkı son koşusunda olduğu gibi üstün süratiyle liderliği alıp düzlükte pisti ortalayarak kazanması doğal netice olur.

 

AKSAKALLI olur da ALDAĞI'nı temposunun üzerine çıkarır ve QUEEN OF PROTI kulvarında 3-4 boydan fazla oyalanmadan çıkarsa birinciliğe ulaşabilir.

Dördüncü ayakta; banko önereceğim isim BLACK PHANTOM olacaktır.

Safkan tam bir 1200'cü. Son yarışında 1400 metre uzun geldiği için ikinci kaldı. Tekrardan ideal mesafesinde yarışacak ve rakipleri çok uygun.

BACKSPIN ve DESERT LIONESS ikilisinin liderlik mücadelesi vererek başlayacakları koşuyu 3.lükte takip edip düzlükte arttıracağı temposuyla bence kolay kazanacaktır.

Günün bir diğer bankosudur.


Beşinci ayakta; günün en zor koşusu bence. Riske girmeyip tüm safkanlara şans veriyorum. Sıralamam şablondadır.Altıncı ayakta; TROJEN FLY'ın ikinciliğini çok beğendim son koşusunda. Kaliteli bir ismin arkasından rahat bir ikinilik elde etti. Bugün stili rakibi PİRŞAKIR'a göre konum belirleyip düzlüğe sermayeli vaziyette çıkabilirse bence rakiplerine direnecektir.

Geriden sprintle kendisini yakalayıp mağlup edebilecek tek ismin LABRADOR olduğuna inanıyorum. TROJEN FLY'ın ikinci olduğu koşunun üçüncüsüydü ve sonlarda etkili sprint atmıştı. Uzayan mesafede rakibini yakalayıp mağlup edebilir.

 
 

 

ALTILI ŞABLONUM:

 

 

 

1.AYAK: 7,,,11,2,3,4,9,1
2.AYAK: 5
3.AYAK: 5,,,8
4.AYAK: 1
5.AYAK: 12,5,3,1,11,7,9,13,8,4 / 10,2,6
6.AYAK: 2,13Yorum
#1 | Engin - 22:10:21 - 05.Aralık.2020
Avatar yok Tebrikler...
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*