ADANA TAHMİNLERİM - 1 KASIM

Birinci ayakta; son koşusunda 61,5 kg sıkletiyle yarıştığında bile sizlere ilk sıradan önerdiğim AÇIK KIRMIZI gayet tatminkar bir performans sergileyerek üçüncülük elde etmişti. Ankara'dan formda gelen safkanın bugün sıkleti bomboş ve Adana kumunu çok seviyor. Düşük tempoda geçmesini beklediğim koşuyu önlere yakın takip ederse kazanmasını bekliyorum.

 

KOPKAPTAR'ın stili hiçbir rakibi bulunmaması büyük avantaj. Koşunun başında liderliği alacak ve düzlüğe sermayeli vaziyette çıkma imkanı bulacak. Beyaz bayrak ayna yarışı izletip ilk ayağın kazananı olabilir.İkinci ayakta; şartlı 1 koşuda rakiplerine nazaran daha hazır durumda olduğuna inandığım beş safkana ayrımsız biçimde şans veriyorum.

Sıralamam şablondadır.
Üçüncü ayakta; ALEV TOPU'nun ilk koşusunu çok beğenmiştim. Binicisi tarafından kötü sürülmesine rağmen çok başarılı bir ikincilik elde etti. Yaklaşık beş aydır start almayan safkan nefes yönünden sıkıntı yaşamazsa birinciliğin en güçlü adayıdır.

 

SAİTBEY tıpkı son yarışındaki gibi beyaz bayrak ayna yarışı izletmeye çalışacak. Stili rakibi olmamasının avantajını kullanıp bunu bir kez daha başarabilir.

 

Form durumunu beğendiğim, Adana kumunuda seven KENANHAN şans verilmesi gereken bir başka isimdir.

 

 

 

-Büyük kupon yapanlar; BÜYÜK YANKI ve YELTAYBEY'i ekleyebilirler.


Dördüncü ayakta; kısa mesafeli sürat koşusunda favorim ALDERAMİN'dir. Safkanın harika bir adaptesi var ve düzlükte sprintini 300 metre kadar sürdürebiliyor. Koşuyu 3.4.lük civarında sürdürüp düzlükte yapacağı hücumlarla rakiplerine hakim olarak kazanabilir.

 

AFRİKAANDER ve PİRSUS ikilisinden liderliği alan çıktığı gibi bitirebilir.

 

 

 

-Geniş kupon yapanlar; AŞKABAT ve STARBİR'i işaretleyebilirler.
Beşinci ayakta; banko önereceğim isim UNCHAINED MELODY olacaktır.

Son koşusunda Ankara'da mücadele edip fena sayılmayacak bir performans sergileyip ikincilik elden safkan bugün çok sevdiği Adana çiminde mücadele edecek.

Gidişat avantajı var ve rakipleri son derece müsait. Bu kadar artısı varken UNCHAINED MELODY'nin kazanacağı görüşündeyim.

NEW ALAÇAT, LIONS ROSE, MİR HANLI ve OĞLUM EREN gibi isimlerin süratlendireceği koşuda sonlardaki sprintiyle koşuyu lehine çevirmesini beklediğim UNCHAINED MELODY'i banko olarak öneriyorum.
Altıncı ayakta; BIG PRESIDENT özellikle altını çizip ilk sıradan önereceğim isimdir. Bu safkanın ilk kez çıkacağı çim piste harika uyum sağlayacağı görüşündeyim ve bugün stili rakibi bulunmuyor. Dolayısıyla AGF tablosunda % 7 oynanan bu isim çıktığı gibi bitirerek kapanışı yapabilir.

 

Rakipleri şablondadır.

 

 

 

 

ALTILI ŞABLONUM:

 

 

 

1.AYAK: 8,9
2.AYAK: 9,8,13,3,6
3.AYAK: 9,5,1 / 3,2
4.AYAK: 4,1,3 / 6,5
5.AYAK: 7
6.AYAK: 8,10,1,2,6,5,4,7Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*