KOCAELİ TAHMİNLERİM - 8 EKİM

Birinci ayakta; rakiplerine oranla daha şanslı olduğuna inandığım isim GIRL OF SUN'dır. Son koşusunda da sizlere ilk sıradan önermiştim bu safkanı ve İstanbul sentetik pistinde kazanma başarısı göstermişti. Ben ilk kez çıkacağı Kocaeli kumunu çok seveceğini düşünüyorum. Ayrıca mesafenin 1200 olması bir başka avantaj. Kulvarından iyi çıkarsa GÜLPEMBE'nin liderliği alacağı koşuyu 3.4.lük civarında takip edip düzlükte yükselteceği temposuyla GIRL OF SUN'ın bugünde kazanabileceği görüşündeyim.

 

GÜLPEMBE, KARTANESİ, ELIKA, ANGEL SPIRIT ve VICTORINA rakiplerdir.İkinci ayakta; SÜPER BIRD ilk kaba kum deneyiminde oldukça beğenimi kazandı. Baştan liderliği alıp hiç zorlanmadan kolay bir zafer elde ederek maidena veda etti. Bugün BENİM GÜLÜM varken liderliği alması zor ama 2.3.lükte giderekte çok başarılı olabilir bu safkan. Favorimdir.

 

BEATRİS, BALDİYAR, DÜZLÜK PRENSESİ ve AYMELEKCAN rakiplerdir.


Üçüncü ayakta; yarış görmüş olan tayları beğenmediğim için ilk şansı yarış hayatına bu koşuyla merhaba diyecek olan KORAY'a vereceğim. Galoplarının gizlendiğine inandığım KAIZBERT temsilcisi yarış hayatına kazanarak başlayabilir.

 

MUSLİH AĞA ve YAĞIZER rakiplerdir.


Dördüncü ayakta; KADHAN ayağına çok seri bir isim ve 1200 metrede kendisini mağlup edebilmek son derece güç. Böyle bir grupta çıktığı gibi bitirme ihtimalini yüksektir. Yalnız bu safkan 2-3 yarış önce Ankara'da MAHZUNKRAL'a geçildiği koşuyla gözümden çok düştü. Bugün SAYGON'dan olumsuz etkilenmezse KADHAN çıktığı gibi bitirir fakat temposunun üzerine çıkarak yarışmak durumunda kalırsa diye yanına MAHZUNKRAL ve SON OĞUL'u ilave ediyorum.


Beşinci ayakta günün en zor koşusu bence. Kısa mesafeli sürat koşusunda riske girmeyip birçok safkana şans tanıyorum.

Sıralamam şablondadır.


Altıncı ayakta; banko önereceğim isim BABAMEDET olacaktır.

Ne zaman iyi koşacağını kestirebildiğim isimlerden. 25 Eylül tarihinde cazip konumdayken sizlere ilk sıradan önermiştim ve rakiplerini yanına sokmadan çıktığı gibi bitirme başarısı göstermişti.

Bugünde BABAMEDET'ten beyaz bayrak ayna yarışı bekliyorum. TORRENTIAL önünde liderliği alacak olan safkan böylesine vasat grubu yakalamışken bence kolay kazanacaktır.

Günün bankosu olarak öneriyorum. 

 

 

 

ALTILI ŞABLONUM:

 

 

 

1.AYAK: 6,,,7,2,5,4,3
2.AYAK: 6,8,1,9,4
3.AYAK: 2,3,4
4.AYAK: 5,1,3
5.AYAK: 1,8,6,2,5,10,3,7,4
6.AYAK: 4 Yorum
#1 | uisik - 00:12:21 - 09.Ekim.2020
Avatar yok Tebrikler.... Bugün demiştim😃
Büyükler de gelecek Bursa mesala 👍
#2 | tahatay - 23:11:17 - 08.Ekim.2020
Avatar yok Tebrikler Barış bey...👏👏👏
#3 | MuRRaT - 23:11:31 - 08.Ekim.2020
Avatar yok KRALLım Tebrikler 👏👍
#4 | Serkandemirkiran - 23:11:16 - 08.Ekim.2020
Avatar yok Tebrikler kral
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*