KOCAELİ TAHMİNLERİM - 22 EYLÜL

Birinci ayakta; grupta elle tutulur herhangi bir isim yok. Gücünü sınırlı, vasat safkanların maidena veda etme mücadelesini izleyeceğiz.

DÜNYA SONU, ŞENKARDEŞ ve OLGUNALP gibi süratli isimlerin liderlik mücadelesi vererek başlayacakları koşuda riske girmeyip birçok isme şans veriyorum.

Sıralamam şablondadır.

İkinci ayakta; banko önereceğim isim INDIAN DADY olacaktır.

Kaba kum performansını beğeniyorum bu safkan. Verdiği aranın ardından gördüğü yarışlarla birlikte artık yarış kazanabilecek kıvama geldiğini düşünüyorum.

Son koşusunda güçlü rakiplerle mücadele ettiği için tabela dışı kalması doğaldı. Bugün sevdiği pist ve mesafede inanılmaz uygun rakiplerle karşılaşacak. Yani bu grupta INDIAN DADY ayarında sadece MEKANİK ve JUNIOR DANCER var ve bu iki safkan uzun süredir yarışmadığı gibi hazırlıkları da yetersiz gözüküyor.

INDIAN DADY ideal pist ve mesafesinde koşuyu önlerde kabullenip düzlükte rakiplerine geçit şansı tanımayacaktır diyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.Üçüncü ayakta; koşunun favorisi AIRMAN beğendiğim bir olmasa da stili hiçbir rakibi yokken beyaz bayrak ayna yarışı izletmeye yakın gördüğüm isimdir.

 

BEORNET, SPRING BREAK, GÜZİDE ZEYNEBİM, STAR RUBY ve FAITHFUL WOLF rakiplerdir.

Dördüncü ayakta; INNOCENT GHOST'un hem kaba kum performansı çok iyi hemde lehine olan uzun mesafede yarışacak. Şayet rölanti tempoda geçecek olan koşuda en arkalarda beklemek yerine hamle yapıp önlere yakın konumlanırsa kazanacaktır.

 

MISS TONYA, DIFFERENTE ve HEROES şans verdiğim diğer isimlerdir.

Beşinci ayakta; favorim YİĞİT LAMİH'tir. Yarış hayatına Ankara'da katıldığı koşuyla merhaba diyen safkan süratli yapısıyla liderliği alıp düzlüğe kolay tempoda kazanacakmış izlenimi vererek çıktı. Son 100'e kadar da önde gelen YİĞİT LAMİH sonlarda güçlü gelen rakibine avlanıp az farkla ikinci kaldı. Bugün Kocaeli'de uygun grubu yakalamışken çıktığı gibi bitirme ihtimali yüksek.

 

BABACANDIR düzlükte yapacağı sprintle rakibini yakalayıp mağlup etme gayretinde olacak.Altıncı ayak; günün en zorlu koşularından. Ben ilk şansı GÖNÜL AVCISI'na veriyorum. SİGNORA, KUĞU GÜZELİ, PORSUK KIZI ve SOYUGÜZEL gibi isimlerin süratlendireceği koşuda sonlardaki akıcı sprintiyle kapanışı yapabilir.

 

GONCA, SİGNORA ve EĞİLCE rakiplerdir.

 

 

 

-Büyük kupon yapanlar; DEHİBE HANIM, COSMOS ve FATİHİNGÜLÜ'nü ekleyebilirler.

 

 

 

 

 

ALTILI ŞABLONUM:

 

 

 

1.AYAK: 1,11,7,4,6,2,9
2.AYAK: 11
3.AYAK: 2,6,7,4,3,1
4.AYAK: 2,3,5,1
5.AYAK: 6,1
6.AYAK: 3,11,2,7 / 1,6,5

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:


Güvenlik Kodu:
*